Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szól hozzám és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szól hozzám és lehet e ebből még valami?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nyáron elmondtam az osztálytársamnak hogy tetszik és hogy szeretem őt.

Ő persze visszautasított , emberséges és teljesen kulturált módon. Én megértettem és nem is próbálkoztam nála többször nyáron.

Utólag megírtam neki hogy tiszteletben tartom a döntését és szeretném ha azért nem lennének emiatt gátlások köztünk.

Ő beleegyezett.

Aztán jött a suli.

A dolog júliusban történt. Így sokáig kínzott is ez az egész , hisz azonnal nem tudom otthagyni az érzéseimet.

Suliban viszont furamód kerülni kezdett.

Nem szólt hozzám nem köszönt vissza. Ha a közelben vagyok a földet bámulja kerüli a szemkontaktust is.

Régen több háziban is a segítségemet kérte most meg semmit.

Nem akarok nyomulni rá. Nem vagyok olyan aki nem érti azt hogy NEM.

Vajon oldódni fog ez az állapot?

Titokban reménykedem benne hogy sokára még talán összejöhet.

Erre lehet esély ?


Azt tudom hogy nem igazán tetszik másnak. Igazából elég visszahúzódó ,zárt , egyedüli jellem.


Ti mit gondoltok ?



2014. szept. 3. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
16/F
2014. szept. 3. 14:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ő olyan, mint a legtöbb tinilány: utólag megváltoztatja az elhatározását. Lehet, hogy sejti, hogy még szereted. Így legközelebb te se nézz felé, direkt kerüld. Ez biztos furcsa lesz neki, és később írj neki face-en, lehet, hogy fog válaszolni. Az is lehet, hogy azóta talált magának valakit: azaz nézd meg a face-én, hogy még egyedülálló-e, esetleg a képeit, hogy erre rájőjj. De remélem, még szingli, és hogy reagál majd az üzidre. Sok minden elképzelhető. Sok sikert. :)
2014. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Most némi reményt öntöttél belém :)

amúgy

Nincs kapcsolata ...de azt miből tudom meg konkrétan hogy MÁR NEM utasítana vissza? Mert így ahogy lejött nekem ez a "kerüljünk egy valakit direkt" jelenség ez bármit jelenthet :/ És talán az sem érdekelné ha nem köszönnék.... hm....erről azt hiszem bővebben kell fejtegetni

2014. szept. 5. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy zavarja, hogy visszautasított. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy meggondolta magát, persze az is lehet, de lehet, hogy attól él, hogy megbántott, ezért kerül, ezért nem mer a szemedbe nézni. De persze, lehet az is lehet, hogy meggondolta magát, de nem tudja mit csináljon, hiszen jogosan él attól, hogy most te fogod visszautasítani.
2014. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!