Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nők egyenjogús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nők egyenjogúságáról fiúk/Férfiak?

Figyelt kérdés

örültök neki semlegesen hagy esetleg zavar?

egy lány voltam :) (24)

kort is írjatok



2014. szept. 3. 17:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincs egyenjogúság.
2014. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek vele
2014. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne? :O én még nem éreztem magam megkülönböztetve azért mert lány vagyok
2014. szept. 3. 17:23
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ha valaki egyenjogúságról beszél akkor 100%-ban legyen az ne csak annyiban ami épp számára előnyös. Ez igaz a nemek közti és a nemzetiségek/fajok közti egyenjogúságra is. 24/F
2014. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
a legtöbb lány túlzásba viszi és ezért nincs egyenjogúság (csak most fordítva mint régen)
2014. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mit értesz az alatt hogy túlzásba viszi? mit visz túlzásba?
2014. szept. 3. 17:30
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Például visszaél azzal a berögzüléssel, hogy nőt megütni szégyen, ezért azt hiszik büntetlenül megléphetnek vele, ha piszkálnak egy férfit. Vágtam már pofán csajt azért, mert állandóan, minden ok nélkül baszogatott. Amúgy definiálom számomra mit jelent az ilyen egyenjogúság dióhéjban:

"Ha nem bírod az ütést, ne üss meg másokat!"

2014. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
18%

Az a véleményem,hogy lassan fordul a kocka és a férfiak lesznek lealacsonyítva.Ma már a fiúknak kell megfelelni minden téren a lányok számára.Oké,a jó anyagi helyzet fontos volt mindig ilyen szempontból,nincs gondom vele,de az már nevetséges,hogy a kis 15-16 éves éretlen,duci,átlagos kislányok már istennonnek képzelik magukat,aki csak a leghelyesebb,legjóképubb,legizmosabb,legvonzóbb férfiakkal hajlando szóba állni!Óriási lett a válogatás,a helyes fiúkat leszámítva magasról tesznek mindre,de közülük a legcsúnyább is igényt tart a jó pasira,hisz puncival született,így nem kell tennie semmit,alapjáraton jár neki,a pasi csak szenvedjem a teremben a kegyeiért.Ez így nagyon nem jó,rossz vége lesz,túl sok már az elkeseredett,megszégyenített,megalázott férfi és a beképzelt,nagyszájú,ítélkezo liba!

Nem tudom,lehet egyfajta visszavágás ez a részetekrol az elnyomás miatt...elégtétel?Hogy most ti válogattok ilyen kegyetlenül és teszitek pokollá millió srác életét a gonosz viselkedéssel?

Minden esetre érdekes.

Megfigyelheto a noi túlsúly a novekvo létszámu feminim férfiakon...csajos öltözködés,testalkat,frizura...

2014. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Nekem így természetes (alap dolog), hogy egyenrangú a két nem. Semmivel sem kevesebbek a nők a férfiaknál. Más beállítottságú a két nem, ennyi. Az élet más-más területein dominálnak.
2014. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

#7

Nem bántalmazni a gyengébbik nemet az puszta illem. Ha a nők el lennének nyomva jogilag, az illem akkor is érvényben maradna.

2014. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!