Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nők egyenjogús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nők egyenjogúságáról fiúk/Férfiak?

Figyelt kérdés

örültök neki semlegesen hagy esetleg zavar?

egy lány voltam :) (24)

kort is írjatok



2014. szept. 3. 17:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

régen is szégyen volt megütni egy nőt meg ma is

de alapból egy gyengébbet is elég szégyen..ez nemtől független szerintem

2014. szept. 3. 17:48
 12/20 anonim ***** válasza:
#10 Az illem szabályok kompenzálták a jogi egyenlőtlenséget.Eleve a gyengébbet nem bántani nemtől függetlenül.
2014. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
8: hülyeséget írsz. Régen az volt a szokás, hogy a férfiak udvaroltak a nőknek, és a nők választottak maguknak párt. Aztán mostanában a lányok ugrálnak a fiúk körül, és a fiúk udvaroltatnak maguknak. Ha tényleg megfordul, akkor helyreáll a világ.
2014. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
40%
Igen,aki helyes azt körbeugrálják,aki nem az pedig le van szarva,semmi esélye barátnőt szerezni,mert durván elküldik,ha udvarolni,ismerkedni szeretne.Akivel nem kezdenek ki a csajok,az kb. biztos lehet benne,hogy rusnya és nem lesz nője.Régen azért elmentek a fiúval ide-oda sétálni,randizni,meghallgatták mindet,nem ránéztek és "fúj,hogy nézel ki,húzz innen" vagy levegőnek nézték.
2014. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem megfelelő lányok között keresel, én sem vagyok ilyen, és rengeteg ismerősöm sem ilyen.
2014. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#14 Valahol igazad van. Viszont a szép embereket régen is körberajongták. A különbség annyi, hogy akkor még számított az erkölcs, volt szégyen érzet, viselkedési kultúra. Létezett egy bizonyos szint ami alá nem volt ildomos menni. Most meg lehet nézni a mai tiniknél milyen mélyen van a színvonal. Jóval a béka segge alatt van. Ergo szűkül a normális emberek köre, sokkal jobban körül kell nézni, mélyebbre kell ásni. Vagy hagyod a csába az egészet, ha nem akar beállni a sorba.
2014. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*akarsz
2014. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
43%

Had homályosítsalak fel tizes, az illem az egyfajta szokásjog és, akik a szokásjogot betartva ítélkeznek, azok a legmaradibb embernek csúfolt valakik. De, ha még ez se elég, te például hányszor engeded előrébb az időseket a pénztárnál? Hányszor mész el Afrikába a Vöröskereszttel? Ezek is illendő dolgok, mennyit csinálsz meg közülük.

A véleményem nem változott, a pofátlan embereket pofán küldöm, legyen nő vagy férfi, egy pár mell nem ment fel senkit az alól, ha úgy beszél velem, mint egy mosogatóronggyal.

2014. szept. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
32%
Nincs semmilyen egyenjogúság, nekünk férfiaknak már nem maradt semmilyen jogunk.
2014. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 B.Dávid ***** válasza:

Azt gondolom h a feminizmus a mérleg másik serpenyője. Mindegy h melyik serpenyőben van sok, az egyensúly felborul. Én is azt gondolom h rengeteg nő keresi a határt, amit sokszor meg is találnak, és ilyenkor pofozzák fel őket. Ez viszont nem mentség a férfinak. Nem igazán látom a különbséget erőszak és erőszak között. Nem csak az az erőszak mikor a férfi keze beleng. Van érzelmi zsarolás, szóbeli fenyítés, lelki terror. Csak hát nyilván a jog ezzel nem tud mit kezdeni.


De a feministák ugyebár egyenlőségre vágynak .... Mi van azzal az egyenlőségjoggal, h a férfi hódítsa meg a nőt ?? Kukába vele ?? Van a feminizmusnak is olyan szeglete, ami kivételt jelent ?? Azért is vagyok döbbent, amikor azt látom h van egy középső mérce, ami ide-oda billeg és egyik nemnek se jó, azért mki tehetne. De erről hallgassátok meg a Puzsér-Papp-Nyári diskurzust, érdekes dolgokat tapasztaltam

2015. febr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!