Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki elégedett magával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki elégedett magával csak én nem?

Figyelt kérdés

Mindegy,hogy 5o vagy 8okg vagyok semmi önbizalmam...

csunyanak tartom magamat...masok hiaba mondanak szepnek..

hogy sikerul elfogadnatok magatokat...(?)


2014. szept. 3. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szeretem a testem, mert az enyém :)
2014. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy nem másokhoz hasonlítom magamat!
2014. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, ez sosem abból adódik, valakinek milyen a külseje. A belsőddel sem vagy elégedett? Szépnek mondanak... Na de nézett már rád a másik nem olvadozva? Mert ezek eléggé szükségesek ahhoz, hogy rendben légy magaddal.


Nekem akkor sikerült, mikor jött valaki, és tényleg gyönyörűnek látott, plusz szükség volt arra is, hogy a lelkem rendben legyen. Mikor magam alatt voltam, utáltam a világot, magamat is. Ma már nincs így. Vannak hibáim, tudom jól, de összességében elégedett vagyok a kinézetemmel. Ma már nem cserélném el a kinézetem senkiével :)

2014. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En csomot lefogytam, de megsem tartom szepnek magam. Jobban erzem magam es onbizalommal sem allok mar rosszul, de barhogy sminkelem magam es rendezem a hajam, hol a szam nem tetszik, hol az orrom nem tetszik, hol az arcom utallom osszessegeben. Inkabb a testemen javitok meg es csupa izomma teszem, talan kapok igy valakit magamnak.
2014. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok magammal.
2014. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ja, én is tök jól vagyok

a kedvenc részem a jobb karom és a homlokom. főleg a homlokom.

2014. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Privat uzeneteket nem kerek.

No vagyok..a ferfiak szerint szep vagyok..utanam fordulnak..

Termeszetesen nem vagyok 15 eves mar igy nem vagyok tokeletes alkatu egy gyerek utan.

A lelkem rendben..de mindenkiben a azt latom,hogy sokkal csinosabb es szebb nalam.

Termeszetesen itt a 2o eves lanyokrol beszelek...

A parom mindig azt mondja..majd ha szulnek egy gyereket akkor nekik is meglatszik majd a testukon...

Nem tudom elfogadni,hogy nem ugy nezek ki mint 2o evesen..

2014. szept. 3. 23:50
 8/13 anonim ***** válasza:
ha ez segít valamit akkor én sose fogok szülni és a homlokom se fog zsír lerakódni
2014. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon unatkozol?

Menj fekudj le alduni..;)

2014. szept. 3. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, rajtad kívül mindenki elégedett...

Nincsenek önértékelési problémáim, tudom, hogy nézek ki. Vannak apróságok, amiken néha változtatnék, de nem akarok más lenni. Belsőleg pedig pláne nem, összességében véve elégedett vagyok. Jelenleg. Itt is meg kell találni a középutat, nem jó, ha önimádó vagy, de az sem, ha örökké elégedetlenkedő. Találd meg a jó tulajdonságaidat, mert biztosan vannak, és ne feltételezd mindenkiről azt, hogy hazudik, aki szépnek tart. Mellesleg, ez is csak külsőség, amire ráadásul túl nagy hangsúlyt fektetsz. Egyszer majd én is szeretnék gyereket, ha meglátszik, ha nem. Fogadd el magad, az időben nem tudsz visszamenni, és inkább koncentrálj másra.

2014. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!