Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Oszinten mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Oszinten mennyi penzert fekudnetek le valakivel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyiért se.. akibe szerelmes vagyok csak azzal..
2014. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem egy vénember, hanem egy jól szituált valaki, akkor 2-300ezerért biztosan..

20L

2014. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem rossz a kerdeses :) kb. most lekur-vaztal egy par lany (persze aki magara veszi ezt az unalombol irt hulye kerdest) en semmi penzert . :) remelem tudtam segiteni
2014. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne legyetek álszentek. mindenki megvásárolható
2014. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
mint mondtak NEM nem tudsz olvasn kedves elotem leve nem tudnatok ti annyi penz eloteremteni. es pizkosul birm hogy ugy itelkeztek barki felett hogy nem tudjatok hogy milyen. vannak olyanok akik lefekudnenek egy fiuval penzert ez teny de itt sz,tem nem talalsz ilyent kedves kerdezo a privat krdeseid pedig mellekeld mert nem vagyok ra kivancsi :) remelem tudtam segiteni a kerdesedben
2014. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 1 milliót ajánlottak fel, de nem fogadtam el. De 10 millió fölött (határ a csillagos ég) már bevállalnám, persze, ha valamennyire tetszik is az illető, ha ettől k**va leszek, akkor legyen, elegem van már a folyamatos szívásból és nélkülözésből. (22L)
2014. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyjatok a privat uzenetekkel mer k-urvara nem erdekel nem en vagyok a maltai szeretet szolgalat :) masodik voltam :)
2014. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat ha jol nez ki a pasi, meg ahogy irtak elottem nem szaz eves, akkor kb 1 millioert bevallalnam :D

20/L

2014. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!