Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek. Ez lehetséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek. Ez lehetséges? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már egy előző kérdésben feltettem az előzményét.A legjobb fiú barátom mellett ül egy olyan személy akit utálok.De ő direkt helyet cserélt vele hogy mellém kerüljön.Ovi óta ismerjük egymást és volt már nálunk én is nálunk.Azt mondta az egyik válaszoló hogy lehet hogy szerelmes belép.Most komolyan?én ezt nem tudom elképzelni.Szerintetek?
2014. szept. 4. 16:55
 1/2 Mr. Truth ***** válasza:
ne kombinálj az jóisten megáldjon... állj elé. Kérdezz... Kapsz választ pont. Vége a történetnek...
2014. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de nem lehet mert elmondja a többieknek a többiek meg az egész sulinak és mindenki rajtam fog röhögni mert ezt már csináltam
2014. szept. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!