Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy fiút minden lány automatikusan barátzónába rakjon?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kizárt.
2014. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, a legtöbbször én is így járok.Nem vagyok eléggé férfias alkat,de barátnak tán kiváló vagyok.Az élet mindenkinek kiosztja a szerepeket.
2014. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony, lehetséges, de a barátság is szép dolog, mi azzal a bajod, kérdező?
2014. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megeshet.
2014. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod kedves utolsó hozzászóló minden ember vágyik vmi többre,érintésre,vonzalomra,ölelésre,szerelemre,szenvedélyes pillanatokra. A barátság nagyon jó dolog,de kell aki másként néz Rád,attól kerek és teljes az élet.
2014. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szép dolog a barátság,de ha a kanos az ember...
2014. szept. 1. 15:59
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha nincs udvarlás csak lelkizés, az eléggé afelé tendál.
2014. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem egy szűz srác örüljön annak, hogy ha legalább barátként tekint rá egy lány... Meg van annak az oka, hogy sikertelen.
2014. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ha a fiúnak marad még egy szem tartása, akkor azonnal visszauasítja ezeket a haszontalan, megalázó barátságokat.
2014. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, engem is rögvest elkönyvelnek barátnak, nem tudom, hogy tudnék ebből "kitörni", vagy esetleg a jövőben megismert lányoknál nem bele kerülni a "barátzónába". Mondjuk igazából még barátnak se mondanám őket illetve ők se tartanak annak szerintem, ha kell valami nekik segítek, ha nekem kell valami akkor ők segítenek...ami fáj, hogy csak ennyi, de ez van...voltak lányok akikkel próbálkoztam volna más szintre terelni a dolgokat, de hol a szépen megfogalmazott, hol a rendkívül bunkó elutasításokat kaptam..
2014. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!