Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ahhoz, ha egy lelkész hívna titeket randizni?

Figyelt kérdés
Most végzett, 26 éves, evangélikus lelkész.

2014. szept. 4. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

A kedves lelkész-ha lelkész-akkor tudnia kéne, hogy mit kell tennie ahhoz, hogy a legmegfelelőbb társat hogy találja meg, és ne úgy keressen ahogy egy világi teszi.

Le és meg van írva. Állítólag teológiát végeztél, csak azt nem tudom, hogy végezted?, ha ezt az elemi dolgot nem ismered.

2014. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Azt meg mindenki tudja, aki egy kicsit is figyelmes, és teológus körökben mozog, hogy Isten a legnagyobb és legjobb házasságszerző, és simán oda tudja invitálni azt a nőcit az orrod elé, akit neked szánt:D Igy általában hibátlan szokott lenni a dolog, szemben azzal, amikor kihagyod, és saját kezedbe veszd az írányitást:D


De most ezt nekem egy nőnek kell elmondani egy pasinak, aki állítólag lelkész?:D

2014. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esha csunat mond randi kozbe a csaj?! Kiküldi 10miatyánkra?
2014. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet nekik randizni?

Nem értek az ilyesmihez, református vagyok, de nem gyakorolom.

Egyébként, ha szimpatikus elmennék vele randizni.

2014. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hívjon mást, ne engem
2014. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3. Neked sincs sok fogalmad a kereszténységről. Evangélikus lelkész nem mondat el 10 miatyánkot, mert az katolikus szokás, 10x elmondani ugyanazt az imát egymás után.
2014. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
elmondanám neki, hogy zsidó vagyok :D 18L
2014. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adnák neki egy esélyt, minden ember megérdemel annyit :)
2014. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!