Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az mindig, hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az mindig, hogy, aki megtetszik, annak is tetszem?

Figyelt kérdés
csúnya vagyok és nem öltözködök lányosan.A combom nagyon vastag.Mi tetszhet bennem?

2014. szept. 4. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
inkább örülj neki, és ne filozofálj
2014. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet! :)
2014. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És ez miért baj?
2014. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Basszus, én meg azt nem értem, hogy a fiúk miért rajonganak körbe, amikor tök ronda vagyok???? és erre próbálok rájönni már 3. éve... hogy miért pont én?
2014. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdező és négyeske, erre egyszerű a válasz. a csajok agyában van egykis hiba ami miatt csúnyának tartják magukat úgy 70%uk. de attól még sokszor nem úgy van :)
2014. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldjetek már képet! Mindketten!
2014. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj ne nyavajogjatok már itt...menjetek és örüljetek annak a sok fiúnak
2014. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de nem, tényleg nem vagyok szép, de attól még körbe rajonganak... ezt nem csak úgy mondom vagy az agyamban van... ez tény (négyes voltam)
2014. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elég ha már jó melled van, vagy feneked, a kissrácok egyből meg akarnak dugni, ami neked úgy fog lejönni hgoy bejösz nekik.
2014. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
akkor te a szerencse kegyeltje vagy:) ennyi :)
2014. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!