Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha nem szeretem a szexise...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha nem szeretem a szexisen öltözködő nőket?

Figyelt kérdés

Belegondolva soha életemben nem szerettem ezt. Nem mondom, ránézésre én is izgatónak találom. Viszont engem az ilyen nők mindigis taszítottak. Mégpedig azért, mert az volt az első gondolatom, hogyha én így látom őket, akkor más pasi is. Számomra azt a benyomást kelti, mintha az adott nő meg akarja nyáladztatni a pasikat maga után. Ez számomra egyáltalán nem szimpatikus.


Ha a környezetemben is ilyen nők vannak, engem valahogy ez zavar. Nem azért, felőlem mindegyik úgy csinál magából hülyét, ahogy akar. Csak olyan, mintha direkt irritálni akarna, vagy meg akarja ragadni a figyelmemet. Mintha kb a férfiak ösztönlényére akarna hatni. Kb ki akarja provokálni a férfiból a szexőrültet. És nem az, belőlem úgysem tudja kihozni, csak kissé zavaró, hogy ennyire szemérmetlenek már a nők


2014. szept. 4. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Bár attól fugg mi neked a szexis.. pl. egy alkalmi ruha amibol a csaj egyik lába kilátszik, az már neked szexis? :DD Vagy a miniszoknyás, meg eféle csajokra gondoltál?
2014. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, nekem a miniszoknyás, meg az ilyen kivágott csöcsös felsők is azok.

Attól hogy már kb 100 nőből 99 azt hordja, én még kihívónak tartom

2014. szept. 4. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem akarod,van sok normális"an öltözködő is nézd azokat:)
2014. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Kinek ez tetszik, kinek az. Nekem például a nagyon sportos stílusú férfiak nem igazán tetszettek soha.

Hidd el, vannak elegen, akik pont a szexisen öltözködő nőket szeretik, úgyhogy nem hinném, hogy problémát jelentene, hogy néhány nem. Ez ízlés kérdése. Válassz másmilyen stílusú lányt.

2014. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami komplexusból ered, de hát te ilyen vagy. Vagy elmész agydokihoz, vagy ha neked jó így akkor keress valami farmeros/pulcsis csajt akinek csak tornacipői vannak. Sok ilyen lány van, nagyon aranyosak is meg minden, de egy átlag férfit ez nem izgat fel.
2014. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!