Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretne ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne ez a csaj?

Figyelt kérdés

2hónapja ismertük meg egymást, nem történt semmi, szinte elmentünk egymás mellett. Mióta nem találkozunk nap mint nap, folyamatosan neten beszélünk, ha fenn van folyton ír. Hívott már egyszer valahova amikor nem értem rá, most viszont szinte nincs is otthon (kb.150km tőlem), hiába hívom,mindig mondja hogy látogassam meg, ő majd talán decemberben jön hozzám, haza (20km) nem tudja mikor megy, majd talán.

Ennyire unatkozik?

Én nem szoktam nap mint nap beszélni olyannal akitől nem szeretnék semmit...


2014. szept. 4. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert gondolom akar tőled valamit. És gondolom úgy van vele, hogy amíg helyben volt, ő kezdeményezett, te le sem szartad, már baszhatod. Rajtad a sor, azt menjél látogasd meg és döntsd el mit akarsz tőle.
2014. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az első összefoglalta világosan és érthetően.

de itt van mégegyszer-

a csaj nyitott feléd,te nem vágtad.

a talánozás meg most azért van,mert neheztel egy kicsit,hogy nem léptél és azt akarja,hogy most te vergődj egy kicsit,de továbbra is nyitott rád ugyanúgy.

2014. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!