Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másérzés ha valaki szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másérzés ha valaki szerelemből csókol meg valakit?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy gáz, de így alakult a dolog. Egy fesztiválon csókolóztam és szeretkeztem előzör egy seáccal. Ott ismertem meg és hát a dolgok abba az irányba vittek egyértelműen. Én kíváncsiságból mentem bele a játékból, ő ki tudja. A végén többet akart tőlem. Szóval vagy 3 órán keresztül smároltunk és szeretkeztünk, de kb. minden más dolgon járt az eszem, csak éppen azon nem amit éppen csinálok. Nem éreztem semmi különlegeset, semmi felkavarót, semmit ami beindítana. Pedig esküszöm nagyon helyes volt a csávó, ennek ellenére már a végén rendesen unatkoztam. Ő teljesen fel volt izgulva...bár nem értem mire fel. Még sosem csináltam ilyesmit korábban, semmi különlegeset nem tettem és mégis, én viszont nem éreztem semmit.


Más érzés lesz ha majd szerelemből csókolok meg valakit?


Egyszer már voltam nagyon szerelmes, de akkor még a csók sem jött össze, mert nagyon megijedtem az érzéstől és szakítottam. De már ha megöleltem végem volt. Kíváncsi vagyok milyen lehetett volna megcsókolni. Remélem nem ilyen semleges érzés.


18/L



2014. szept. 4. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem más érzés.
2014. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség volt olyannal elveszítened a szüzességedet, akit nem is ismersz, de te tudod.


Egyébként igen, totál más dolog olyannal SZERETKEZNI és csókolózni, akit szeretsz. Ezt férfiként mondom btw.

2014. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen más.


Ha szerelemből vagy valakivel, rendesen olyan endorfintöltetet kapsz, hogy minden mozdulatától elolvadsz körülbelül.

Ha csakúgy vagy valakivel, az jónak jó mert jobb az egyedüllétnél, de ahhoz képest hogy milyen szerelemmel, EZ tényleg semleges.

2014. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan más érzés, jobb, sokkal.
2014. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!