Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból lehet szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem és szerelemből lehet barátság?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt
2014. aug. 18. 00:01
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem szerelemből barátság nem

ha egyszer már szerelmes voltam belé, többé nem tudok rá úgy nézni

2014. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátságból szerelem lehet, de szerelemből barátság... nem hinném. Nem volt még ilyen tapasztalatom.
2014. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első simán, második meg nem/vagy csak nagyon ritkán
2014. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. aug. 18. 00:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt szerencsem a szerelembol baratsagban :D Komoly erzeseink voltak egymas irant, ez 99% ban atalakult baratsagga :)
2014. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Barátságból lehet szerelem de szerelemből nem nagyon lehet már barátság szerelemből mert az egyik fél mindig is többet fog érezni a másik iránt amit egyszer közölni fog és akkor ha a másik fél nem így gondolja akkor ugrott a "barátság".

viszont amit én tapasztaltam az az hogy szerelem közben lesz valaki a legjobb barátod is és nekem ez az ami a legjobb mert midnent megosztasz vele amit akarsz és anélkül hogy bármit is kínosnak éreznél. A kapcsolat alatt lesztek barátok és közben szerelmesek! Ez a legjobb szerintem!

2014. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat
2014. aug. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!