Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az alkohol miatt van, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az alkohol miatt van, vagy tényleg lehet benne valami igaz?

Figyelt kérdés
Még 2012ben szerelmes voltam egy fiúba, azt hittem ő nem szeret, majd végül kiderült hogy az érzéseink kölcsönösek voltak, körülbelül 1 év múlva, de akkor már a kapcsolatot is alig tartottuk, és már én is kiszerettem belőle. Eleinte hihetetlenül kedves volt velem, majd a végén már bunkó lett, sok fájdalmat okozott nekem, és nem vett komolyan egyáltalán, csak nevetett rajtam. Fogalmam nincs először, mikor szeretett mennyire gondolta komolyan, de sokak szerint komoly volt.. Egy hete volt egy kis házibuli ahol összetalálkoztunk, pedig már másfél éve nem is beszéltünk egyáltalán semmit..A fiúnak jelenleg már több mint egy éve barátnője van, és azt mondogatta a többiek előtt, hogy akár feleségül is venné annyira szereti meg stb... Majd később mikor kettesben beszélgettünk,pont az ellenkezőjét mondta nekem, majdnem könnybe lábadt a szeme, hogy ő engem régen mennyire szeretett, és mennyire sajnálja ezt hogy köztünk így alakult, és hogy én voltam élete szerelme, és most sem vagyok közömbös a számára, kimentünk kicsit sétálni, átölelt, megfogta a kezem és mondta hogy soha nem akarja hogy ennek az estének vége legyen... ez az egész kb másfél órán át tartott, majd utána hazamentünk. Tegnap összefutottam vele az utcán és váltottunk pár szót, de egy szó nem esett arról az estéről, de szokatlanul kedves volt velem... Számomra ugyan már semmit nem jelent ez a fiú, de jó lenne tudni az igazságot, hogy ezt most csak azért csinálta mert ivott, vagy tényleg lehet benne valami? Meg miért mondott mást a többiek előtt és miért mondott mást nekem?
2014. szept. 4. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
d*gni akart.
2014. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számodra semmit se jelent a fiú, de mégis harmadszorra találkoztam ezzel a történettel itt az elmúlt napban...

csak a kérdés változtatod meg mindig...

2014. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ilyenkor az elsővel értek egyet.
2014. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz lehet, az alkohol csak segéd volt ebben a vallomásban. A jelenlegi kapcsolata valószínűleg hiánypótlás.

Csak azért gondolom így, mert hasonlót éltem át én is, sőt bonyolultabbat.

2014. szept. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon naiv vagy, ha hiszel annak, aki egyszer már, saját szavaiddal élve átvert, bunkó lett, fájdalmat okozott majd kinevetett.


Nagyjából már csak a tőrt nem mártotta beléd, de igazad van, bátran dőlj be neki ismét. :-)

2014. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!