Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 16 évesen nem ittam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen nem ittam még alkoholt, de a barátnőm már igen?

Figyelt kérdés
Na azért nem alkoholista a barátnőm,ha valaki ezt írná,de 2-3 hetente jár bulizni az ismerőseivel és ritkán jön úgy haza hogy nincs benne.Már a haverjaim is ezzel cikiznek,hogy lazuljak menjek velük bulizni,igyak végre.De én nem vagyok olyan bulizós típus és szeretek a barátnőm mellett lenni.Múltkor úgy jött haza,hogy be volt kicsit rúgva,elég vicces volt :D Nézni akartunk filmet,közbe elaludt olyan kis cuki volt.

2014. aug. 18. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És amikor elaludt igy fojt a nyála?
2014. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem gaz

Jobb mintha egy alkoholista lennel

2014. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ónodi Déw válasza:
Igen ez full cink, hagyd el az alkesz lányt. és keress fel engem 06308292566 ;) :$
2014. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem

és attól hogy a barátnőd szokott néha, nem muszáj neked is

2014. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3: Esküszöm felhívom ezt a számot. :D
2014. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az alkohol görcs-lazító. Alkohollal könnyebben elevenítheted fel a retro diszkó mozdulatokat és kornyikálhatod a Bon Jovitól az It's my life-ot. Alkohollal könnyebben beszélsz és kevésbé érzed kínosnak a kínos helyzeteket. Az alkohol jó cucc, csak tudni kell tartani a mértéket.

A nőd épp kiéli a fiatalságát, ettől nem szar alak. De hogy miért pont egy otthonülős aszociális pokrócot vett maga mellé... kész rejtély.

2014. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ónodi Dávid megnézlek facebook-on!
2014. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég gáz ha még 16 évesen nem ittál alkoholt, ráadásul fiú létedre :D A barátaidnak igaza van. Nem feltétlenül buliznod kéne de egyszer kétszer elmenni haverokkal beülni egy kocsmába és iszogatni vagy csak pár üveg sörrel elindulni az éjszakába mindenképpen jót tenne hidd el
2014. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én iszlám vallású vagyok, és soha nem ittam alkoholt. Amikor gimiben cikiztek hogy nem iszom, akkor egy gyereknek eltörtem a fején a literes vodkásüveget. Utána már senkiben se fordult meg, hogy punciságból nem iszom. Azt tedd ami jólesik, és a barátnőd meg elég gáz, hogy a terveidet keresztbeverve piásan megy hozzád.
2014. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
NEM gáz egyáltalán. Soha, semmilyen körülmények között nem gáz az, ha valaki nem iszik. Ha neked jól esik, akkor mértékkel persze szabad, de ne igyál azért, mert mások azt mondják! A szervezeted és az életed később meg fogja köszönni. Egyébként én sem szeretem a hangos, zenés-táncolós bulikat, általában házibulikba járok, ahol az emberek nagy részét ismerem, és lehet beszélgetni is. Ilyenkor üdítőt iszom, vagy valami nagyon alacsony alkoholtartalmú italt. Tök jól szoktam érezni magam. :)
2014. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!