Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zaklatás? Letiltanád, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zaklatás? Letiltanád, vagy megmondanád neki, hogy kopjon le?

Figyelt kérdés

Nem szerelmi dolog ez, vegyünk egy fiú-fiú vagy lány-lány szimpla netes ismeretséget, ami levelezésnek indult, de a másik rákezdett, hogy találkozzatok már. Te idősebb vagy 6 évvel, ő még tini.


Találkoztok is annak ellenére, hogy annyira nem akarsz, de nem találsz kifogást, meg végül is nem járni akar veled, csak a barátod akar lenni. Közben meg állandóan kérdezget, minden alapkérdéstől a legszemélyesebb dolgokig kifaggat, mintha könyvet írna az életedről. Mi a kedvenc színed és hasonló érdekességek. A találkán nem érzel semmi érdekeset, inkább várod, hogy mehess már haza. Mert oké, hogy heterók vagytok, attól még kell, hogy érezd, hogy egy húron pendültök, de még a humorotok sincs egy szinten, csak megy élőben tovább a mi-a-kedvenc-kajád és stb.


Na ő viszont továbbra is nyaggat a neten keresztül, hogy talizzatok újra, talizzatok mááár. Először keresed a kifogásokat, közben válaszolgatsz ezekre a tök értelmetlen kérdésekre, amik semmit nem mozgatnak meg benned, és előrébb sem viszi a kapcsolatotokat (max hátrébb).


Végül már annyira nem hagy békén, hogy a kifogásaid is elfogynak, VISZONT nem akarod megbántani azzal, hogy megmondod neki, nem akarsz tőle semmit, mert unalmas már az egész. Odáig fajul, hogy facebook-on már nem mersz semmit csinálni, mert látja, hogy aktívkodsz, csak neki nem írsz vissza, nem láttamozod a dolgait. Aztán eleged lesz egy újabb "mikor érsz rá, és amúgy ma ittál eleget?" írása után, és letiltod hirtelen felindulásból vagy épp hosszas rágódás után. Aztán az ismerőseiden keresztül kezd el keresni pár héttel később.


Ez zaklatás szerintetek? Bunkóság letiltani? Mi ilyenkor a jó megoldás? Megmondani neki, hogy nem akarok vele többet találkozni?


Én személy szerint rohadt mérges lettem, amikor egy ismerősöm szólt, hogy egy XY írt neki, hogy nagyon aggódik miattam, és nem tud nekem írni. Én értem, hogy kedves, aranyos, de nagyon creepy, hogy nem veszi az adást, és nem hagy békén, komolyan nem tudom, hogy építsem le. Amúgy nem, nem magányos, rohadt sok embert gyűjt maga köré, de én erre nem vágyom... Önző g*ci vagyok?


2014. szept. 5. 02:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(tini = 17-18 éves, tehát ne 12 évest képzeljetek el)
2014. szept. 5. 02:52
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A 12 éves az nálam kisgyerek. a 17 éves az meg nem tini.. Az gyerek. Majd 18 évesen lehetsz tini.
2014. szept. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a nagyon hasznos hozzászólást, de képzeld, a teenager azt jelenti, tizenéves, márpedig egy 12 éves ugyanúgy tizenéves, mint egy 18 éves...
2014. szept. 5. 02:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Húha. Ha utánam rohannának ennyire a lányok a két kezem összetenném... :'DDDD

Ez körülbelül zaklatás, igen. :D Súrolja legalábbis a határokat. :D De egyébként nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy van barátod, vagy lezbikus vagy, vagy csak szimplán nem szimpatikus neked a srác, vagy nem az eseted, vagy valami, hogy nem szeretnél vele többet találkozni, vagy akármi. Érted... Annyi módszerrel le tudják koptatni a lányok az embert, hogy az hihetetlen. Nem értem, hogy te hogy nem sajátítottad még el ezt a képességet. Ha az utóbbiban igazam van, akkor én is szívesen írogatok ám. :P

Na jó nem. Még a végén újra feltennéd ezt a kérdést. :D

2014. szept. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Drágaságom...! :) Azt mondtam, hogy nálam... Nem tartanék tinédzsernek olyan kisgyerekeket akiknek még ki sem fejlődött a nemiszervük. Azt nem mondtam, hogy tégy a véleményem szerint. :)
2014. szept. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó, nálad lehet, hogy azt jelenti, Drágám, de nem sokat segítettél.

Amúgy nem figyeltél. Írtam, hogy velem azonos nemű az illető, tehát nem párkapcsolatot akar, csak simán rajong.

2014. szept. 5. 03:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem zaklatás szerintem.

Igen, bunkóság letiltani.

Mi ilyenkor a jó megoldás? Megmondani neki, hogy nem akarsz vele többet találkozni.

2014. szept. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És ha vagdossa magát néha, mert sokszor érzi magát rossznak? Akkor is elküldöd?

Nem tudom, mit csináljak...

2014. szept. 5. 03:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, szépen elküldöd, mert nem te vagy az ok, csak az indok, ne adj alá lovat.
2014. szept. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan koptasd le mert magával ránt és bűntudatot ébreszt benned! Azt akarja el érni hogy úgy érezd ha baja lesz az a te hibád! Hú ezek a meleg helyzetek! Akár barátot keres benned, akár kapcsolatot csak nyűg lesz a nyakadon! Gyorsan és határozottan írd meg neki hogy köszi de ennyi és ne keressen többet és a továbbiakban tiltani fogod szóval ne üzenjen, ne keressen! Ne te érezd magad rosszul miatta
2014. szept. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!