Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet a barátnőnek születésnapjára egy romániai úttal kedveskedni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 12:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 5. 13:11
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Ha megnezitek Romaniaban semmi latnivalo nem lenne, ha Erdely nem tartozna hozza, szoval legyetek kedvesek es legalabb ezalapjan tiszteljetek meg az itt eloket, hogyha aztmondjak, hogy Erdely, az Erdely es nem Romania.

U.i. MI, ERDELYIEK soha nem ereztuk magunkat igazan Romania reszenek! Aki nem itt el, es nem tudja, hogy itt milyen is az elet, az legyen kedves es NE okoskodjon!

Koszonom!

2014. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Mindenkinek ment a zöld pacsi, aki felhívta a figyelmet Erdély és Románia közötti különbségre.

Igen, vidd Erdélybe, a legszebb ország a földön.

2014. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nyugodj le, én is vajdasági vagyok, teljesen értem a dolgot. :P Csk arra akartam kilyukadni, hogy nem feltétlenül pozitív, ha mindig el akarunk határolódni.
2014. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Pedig az erdelyiek szamara sokkal jobb lenne az elhatarolodas!
2014. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na de nem veszekedni akartam. Amúgy ha már itt vagytok, akkor érdemes-e megnézni Drakula gróf kastélyát? Nektek már tuti nem nagy szám, de én elmennék oda. :)))
2014. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, erdemes, mert nagyon szep, viszont a Peles-kastely (ahol Ceausescu elt) sokkal gyonyorubb :)
2014. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Csak a földrajzi pontosság kedvéért: nem, Erdély nem ország, és Románia része.
2014. szept. 5. 17:36
 19/21 anonim ***** válasza:
Erdély Romániához tartozik, Román a hivatalos anyanyelv, Román az állampolgárság. Ha Magyarország a háborúba nem áll a rossz oldalra, és nem veszik el a területek és adják nekünk Románoknak, most nem lenne a része, de így az!! Egyébként jó ötlet, nagyon sok szép hely van Romániában.
2014. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
vigyél már le engem is nyáron mondjuk Constantába..:D
2014. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!