Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mi lehet a célja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mi lehet a célja?

Figyelt kérdés
Ha valaki folyamatosan egyszer úgy viselkedik mintha érdekelnéd, majd utána úgy, mintha közömbös lennél számára, ezzel mit akarhat? Totál össze vagyok zavarodva, ha esetleg valakinek e téren van tapasztalata vagy tudna segíteni privátban is írhat,szívesen fogadom, csak már meg szeretném érteni, hogy mit jelenthet.

2014. szept. 5. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki részletesebben!
2014. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem értem a konkrét feltételezést.
2014. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon nem tudom kifejteni részletesebben. Úgy viselkedik egyik nap mintha tetszenék neki, érdekelném, aztán egy másik nap meg mintha észre se venne vagy legalábbis olyan furcsa. Lehet néha én képzelek bele többet, nem tudom, de ez folyamatosan így megy, egyszer ez máskor meg az. Az ember meg egyszer ezt hiszi aztán meg mást, emiatt a viselkedés miatt.
2014. szept. 5. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:

esetleg nem akarok csinálja ezt amikor ott vannak többen?

szégyell téged?

2014. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért szégyellne? Nem is vagyunk olyan közeli viszonyban hogy szégyellnie kelljen már nem azért. De amúgy nem akkor csinálja ezt. Ha több emberrel van ha nem akkor is ilyen össze vissza viselkedik, szóval ez nem befolyásoló tényező.
2014. szept. 5. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled. Komolytalan ember. Az ilyennel nem kell foglalkozni.
2014. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ő is így van veled, nem tudja, hogy mit csináljon. Lehet nem tud rajtad kiigazodni.
2014. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet ô se tud téged hova tenni. Szoktatok egyaltalan beszelgetni? :) abbol sokminden leszűrhető. Figyeld a jeleket..! :)
2014. szept. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni hogy beszéltél e már vele vagy ismered e?
2014. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!