Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lánykának mi a célja ezzel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánykának mi a célja ezzel, amit csinál?

Figyelt kérdés

Néha tök jól lehet beszélgetni/hülyülni, néha úgy tesz mintha nem ismerne/leszar. Ha megkérdezem mi baja, azt mondja semmi, vagy nem ír semmit. Ma és tegnap is ráírtam, de nem írt semmit. Ugyanakkor facebookon ismerőseim skáláján a 2. helyen áll, akik naponta legtöbbet nézik a képeim.


Sokat mosolyog és ránézésre olyan mint, de nem értem: [link]



2012. nov. 12. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
áá szóval éhenkórász vagy, hát ez a baj
2012. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háháhá xDDD.Te elhiszed ezt a kamu f*szságot facen?xD
2012. nov. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

el, és nem magyar alkalmazás hanem orosz, de biztos h valódi.


első helyen egy régi oszt. társam van, és megkérdeztem hogy sokat nézegeti-e a képeim, és azt mondta rengeteget.

2012. nov. 12. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember mind1 milyen magyar angol orosz stb. Adatlopás céljából csinálják az összeset:D
2012. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

-.- jézusom.....micsoda buta alakok vannak a facebook alkotói kategórikusan kijelentették hogy az adatlap nézegetésről semmilyen információt nem adnak ki sem magánszemélynek sem alkalmazásnak....sőt nem is tárolják azt vagyis hozzá se férhetnek jogtalanul...kamua z egész érted???? Az összes ilyen kamu....

Linkeld már be

2012. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te meg elis hiszed? Gratulálok, akkor továbbra is csináld ezeket a kvizeket facen meg a stb f*szságokat!
2012. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és utánanéztem: [link]
2012. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jó akkor szarjátok le a facebookot. nem az a fő kérdés.


egyébként 2féle vírusírtóm van, 16 karakteres jelszó(szám, betű, spec karakter), ezen kívül bármilyen alkalmazást mielőtt használok megnézem googleban hogy biztonságos-e, valamint leellenőrzöm egy weboldallal, hogy vannak-e rajta férgek. és max ezek után. nem vagyok amatőr, nem ma kezdtem.


és ráadásul annyi hogy az alkalmazás semmilyen adatot nem kért tőlem csak e mail, de ott meg 30 karakteres jelszó úgyh...


A lista meg azért valós, mert olyanok is szerepelnek felül, akiket én sosem nézek, sőt nem is leveleztem velük.

2012. nov. 12. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Whahaahababddjahafkbeobd falra mászok, mikor valaki azt írja lányka. Lány vagy nő és slussz. Nem oviban vagyunk, hogy lánykát írj. Fiúcska...


20F

2012. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Áááááá! Nem igaz, hogy valaki ezt még elhiszi! :D Na jó, én is egyszer kíváncsiságból rákattintottam ilyen hülyeségre, hogy ki nézi a legtöbbet az adatlapomat. Hát olyat adott ki, aki nem is volt az ismerősöm, de még az ismerőseim ismerőse sem, az adatlapom meg nem nyilvános, úgyhogy még véletlenül sem nézegethette naponta. :D Ez kamu! :D
2012. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!