Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, hogy még 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, hogy még 16 évesen nem csókolóztam, nem volt senkim?

Figyelt kérdés

Körülöttem már nagyon sok lánynak van barátja, kapcsolata. Nekem eddig konkrétan nem volt senkivel, közel viszont álltam hozzá.

Talán csak a többiek sulykolják belém, de ez tényleg ciki lenne?


2014. szept. 5. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2014. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem szégyen.
2014. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy nem pasiból vagy, mert akkor ciki lenne.
2014. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az, nekem sem volt,pedig nem vagyok csúnya :) l/16
2014. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valamelyikőtök fejér megyei véletlenül, szívesen tartok csók-korrepetációt.

35/F

2014. szept. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem.
2014. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5! Gusztustalan vagy, keresgélj a te korodnak megfelelők között! ><

És kérdező! Egyáltalán nem baj! :D 17 vagyok már pár hónapja, de én is hasonlóan állok ezekkel, de a baratnoimnek is van kapcsolatuk,egy-kettonek nincs csak. Időnként szoktam én is rosszul érezni magam emiatt, de próbálok nem foglalkozni vele. Volt már arra lehetőségem, hogy kapcsolatom legyen (fél éve), de visszautasítottam a közeledéset és ezzel együtt a csókot és egyebet :D azon kívül máskor is már álltam én is "közel" ilyenekhez, de valahogy sosem jutottunk el a járós reszeig. És tudod mit mondok már így idősödve? (tudom, 17 még gyerek). Egyáltalán nem baj az ilyen, sőt! Többször is volt már olyan, amikor az ilyen bensőbb témákról beszélgettünk, hogy az csak jó, ha még ennyire szűz vagyok minden téren, mert akkor "magukra formalhatnak". Kevés már manapság az olyan lány, aki 16-18 éves és nem adta még oda magát senkinek sem.

L/17

2014. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szégyen.
2014. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 poiu ***** válasza:
Nem szégyen.
2014. szept. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!