Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem néz semmibe a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néz semmibe a srác?

Figyelt kérdés
Sokáig egy volt a haveri körünk, hülyültünk stb de mélyebb beszélgetésekbe nem kezdtünk sose. Igazából nehéz eset (haverjai sokszor beszélnek ellene) és én is az vagyok, sokat csalódtam... Volt egy időszak, mikor azt vettem észre, érdeklődőbb irántam, de igazából húztuk egymás agyát, mint az oviban a haverok előtt. Egyszer-kétszer illumináltan hajnalban felhívott(de akkor is cimbijével volt) én meg persze letereltem. Vissza is hallottam, hogy állítólag meg akartak fektetni :0 De engem már valami megfogott benne és vártam, hogy kezdeményezzen. Aztán már úgy voltam vele, elég felnőttek vagyunk már, miért ne lehetne csak szex... Ráírtam, hogy pőrizhetnénk, szex lett belőle :D Meglepően jó volt. Úgy jöttem el tőle, hogy puszit is alig adtam, de olyan zavarban voltam... Féltem tőle, hogy belezúgok. Azóta többször lefeküdtünk és mondta is, hogy jó velem, de érzelmileg nem kerültünk közelebb 1máshoz. Leadtam a büszkeségem és általában én írtam rá az utóbbi időben. Kár hogy sokszor részegen és hülyeségeket :D Ő meg vagy sérteget vagy nem válaszol. Mostmár semmit sem értek. Ráadásul két év alatt csak neki adtam meg magam...és rossz, hogy ő ezt semmibe veszi. Neki minden nő K. De én akkor sem érdemeltem ezt. Lehet nem is volt jó velem? Akkor nem feküdtünk colna le annyiszor,nem?
2014. szept. 5. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdést magadnak, bráfó.
2014. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Mert hülye :/
2014. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert neki minden nő K.

Te is az vagy neki.

Lehet most talált újat,azért nem akar téged.

2014. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rib.ancnak tart!

Csak szexre kellesz neki!

Szóval állmodj királylány. ..

2014. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azaz MIÉRT VESZ semmibe!? :) de miért nézne annak ha tudja hogy nem feküdtem le mással egy éve?
2014. szept. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!