Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes emberek, egy "kapcsolatban" semmibe veszik a másikat? Példák lent!

Figyelt kérdés

- Barátnőmnek hamarabb odamegy köszönni, facen hamarabb elolvassa az üzenetem, de a barátnőmnek ír vissza előbb, én ráérek

- Egy egyszerű eldöntendő kérdésre (Talizunk?) -elolvassa- és nem ad választ, hogy legalább tudjam, hogy igazítsam a programom

- Nyilvános helyen szinte oda se jön hozzám, ha köszön, akkor is csak úgy, mintha nem lenne semmi köztünk, tehát fel se vállal, szerintem méltatlannak tart a barátnő szerepre.

- Van, hogy napokig nem keres, de másoknak ír, aztán nekem előadja, hogy mennyi dolga van.....

- Félrelépett, és olyan h.lye, hogy még egy ismerősömnek meg is írta, hogy nem vagyok neki fontos... és még képet is linkelt a nőről. (és persze nekem megmutatta az illető)


Én úgy érzem - és a környezetem is -, hogy nem velem van a baj, kedves vagyok hozzá, odaadó, próbálom lesni a vágyait, ő meg ilyen tapló módon viselkedik. Úgy gondolom, nem ezt érdemlem. Nem értik a környezetemben sem, hogy miért szégyell, mert jó nőnek tartanak, meg mindenben igyekvőnek, hűséges is vagyok. Őt gyerekesnek és egy szemétládának tartják. Nem értem, ha valaki normális a másikkal, miért kell így viselkedni, sz.rba se venni a másikat meg megbántani, kihasználni, attól, hogy nem vagyunk belé szerelmesek.


Én csak azt akarom, hogy fontos legyek valakinek, nem kell, hogy hős szerelmes legyen, csak egy kis megbecsülést és figyelmességet kérek. Úgy látszik, sokat várok el. Ezt a dolgot minél előbb ÉN fogom lezárni, mert már teljesen úgy érzem, hogy kihasznál. Mert ugye ez senkinek nem esik jól, hogy előveszik, megvolt, napokig meg kit érdekel, meg is dögölhet a csaj.



2014. jún. 7. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben a konkrét esetben, ettől a konkrét embertől valóban sokat vársz. Csak azt nem értem, hogy miért vagy még vele?
2014. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És miért van az, hogy egyes emberek vannak olyan idióták, hogy ilyen kapcsolatban benne is maradnak?


Örök mondás!

"Kell a jó? Nem... Kell a rossz? Kell.." hát akkor szenvedj .

2014. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Talán az ilyen típustól a normális viselkedés luxus, vagy nem is tudom. Próbáltam várni, hátha változik és nekem vannak nagy igényeim, de nem. Tőle nem várható más, bár egy diplomás sráctól nem ezt várja az ember.
2014. jún. 7. 19:45
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es, már elszakadt a cérna, csak a megfelelő időpont kell. Mert ugye vele kommunikálni se egyszerű.
2014. jún. 7. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Te max a paplanpajtija vagy, így is viselkedik veled, csak neked ez még nem esett le. Nem vagytok együtt, soha nem is voltatok.
2014. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy diplomás, még megeshet, hogy téged csak d*gásra tart. Ennek semmi köze az értelmi szinthez. Egyszerűen nem szeret téged, és nincs benne semmi tapintat, nem foglalkozik az érzéseiddel.

Itt ha valakinek gond van az értelmi szintjével, az TE vagy, kérdező. Én ezekből a felsoroltakból kb 2 után kidobtam volna a srácot. De te tudod.. -.-'

2014. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek ehhez időpont?Szóba se állnék vele többet!Legyen már benned tartás!
2014. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, velem van a baj. Kiszállok ebből minél előbb, csak a megfelelő kommunikációs helyzetre várok.

Igen, attól, hogy egyetemet végzett, attól joga van ara tartani, hogy csak ágyasa legyek, de ezzel nem kellene, hogy együtt járjon a bunkó viselkedés.

2014. jún. 7. 19:59
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es erre én is gondoltam,de annyira kiadnám az útját... egy kicsit talán meg tudnám bántani jogosan (de nem fogom), mert tudom, hogy ő még jobban érzelmes nálam.
2014. jún. 7. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ezen meglepődtem, hogy diplomás. Én is így viselkedtem körülbelül 16 évesen, de az már akkor sem volt ez elfogadható. Remélem tényleg kilépsz a kapcsolatból és nem fogsz tovább várni.
2014. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!