Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt előszeretettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt előszeretettel szapulják mások képeit, azok lennének szívesek küldeni magukról egyet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyire szépnek kell lenni ahhoz, hogy olyan alpári módon minősítsem mások képeit, mint ahogyan az itteniek azt csinálni szokták. Biztos fehérneműmodellek meg mindenféle aktosok vagytok, hogy úgy beszéltek azokkal, akik ide merészelik tenni a mocskos pofájukat, mintha most rángattátok volna ki a seggetekből. Elnézést a tudatlanságomért, csak egy rusnya srác vagyok, aki nem tudja érteni a gyönyörű szép emberek gondolkodásmódját.
2014. szept. 5. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Biztos nem volt gyerekszobájuk.
2014. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki kiteszi a fenykepet, akkor kiteszi magat annak, hogy lesznek olyanok akik alpari modon beszolnak neki, ezekkel nem szabad foglalkozni. Lehet szerintem kritikat mondani, de normalis formaban.
2014. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valakinek csak annyi esze van, hogy kiteszi egy ilyen helyre a képét, ahova boldog-boldogtalan írogat névtelenül, arc nélkül, az aberráltaktól kezdve a tökrészeg kötözködőkön keresztül a trollkodó tinikig bárki, nem tudom, miért csodálkozik, ha kap hideget-meleget.
2014. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!