Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak nem unják még, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem unják még, hogy egyfolytában általánosítva szapulják a nőket?

Figyelt kérdés

Bármilyen csaj feltesz egy kérdést ismerkedésről, mindig az lesz a vége, hogy a nőket csak a külső érdekli, meg a pénz, meg az izmok, meg a nagy farok, meg a bunkó rosszfiúk, meg a páwák, meg akik isznak. És jaj, szegény tökéletes férfiak, akik soha semmiben sem hibáztak, mindig olyan kegyetlenek velük a nők, akiknek a 90%-uk természetesen ostoba, gyökér, felszínes, műnő.

Persze, vannak ilyenek, de az idegesít már rohadtul, hogy megpróbálják rámerőltetni, hogy márpedig én az ilyeneket szeretem, mert minden, azaz MINDEN nő ilyen, a sok gyökeret meg csak sajnálni kell. Rohadtul elegem van már ebből. Mikor lesz ennek vége?


2014. jan. 8. 16:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem unják, hogy folyton általánosítva szapulják a férfiakat?
2014. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre a válasz: ennek a büdös életben nem lesz vége. Ilyenek mindig is voltak mindkét nemben. "Jajj, a fiúknak a plázacicák kellenek", "jajj, a csajoknak a kigyúrt bunkók/gizda homárok kellenek".. Mert egyszerűbb a másikban keresni a hibát.

Mellesleg most te is általánosítottál. Csak gondoltam, megemlítem.

2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Gyk, szokj hozzá, az átlag IQ hányadosunk egy háromujjú lajhár ujjainak a számával egyenlő. Kérlek foglalj helyet köztünk és élvezd a társaságunkat!
2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Te is ugyanúgy általánosítasz... hiszen a kérdésed úgy szól, hogy "A Férifak..."
2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem.
2014. jan. 8. 16:26
 6/18 Rékcsi ***** válasza:

Elsőnek igaza van, mi nők is szoktunk általánosítani. Te is most általánosítottad a férfiakat :D

16/L

2014. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mielőtt valaki betámadna:szeretem a nőket, szerintem csodásak:)
2014. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oké, tény, hogy én is általánosítok, beismerem, tisztelet a kivételnek! Viszont az általánosító férfiak egyre többen vannak! És kezd elegem lenni belőlük.
2014. jan. 8. 16:29
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj fel ide és akaszd fel magad. Az utóbbit kihagyhatod. Vagy inkább ne. Vagy mégis inkább. Vagy ló.
2014. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudok mást állítani, amikor tényleg ezt tapasztalom az életben, hogy nem vagyok rosszfiú, ebből kifolyólag egy lánynak sem kellek!! Sajnos nektek tényleg túlnyomórészt a rosszfiúk kellenek, suliban is mindig ezt tapasztaltam, meg más helyeken is! Ja és még mielőtt jönnétek azzal, hogy csak a plázacicákat veszem észre, hozzáteszem, hogy az átlagos, "szürke" lányoknak sem kellenek a szerényebb fiúk a tapasztalataim alapján!
2014. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!