Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mély, dörmögős hanggal lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mély, dörmögős hanggal lesz esélyem a lányoknál?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,és már alig merek a lánybarátaimmal,meg a haverokkal beszélni.Mondják is,hogy nem vagyok egy beszédes egyén.Elég visszahúzódó is vagyok,szóval nem is nagyon szoktam barátkozni.Van egy nagyon jó lány barátom és azt mondta,hogy neki tetszik a hangom.

2014. szept. 5. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ brum brum
2014. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Dömötörnek hívnak és poént tudsz belőle csinálni, akkor tuti. ;)
2014. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én lennék a helyedbe, arra vágyom, hogy jó karakteres férfias hangom legyen. Nekem ilyen átlaghangom van, de már nagyon unom. 16/F

Szerintem a lányok szeretik, mert férfias.

2014. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a csajoknak bejön a mély, férfias tónus.
2014. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányoknál nem! De a barna macinál ...
2014. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem inkább a mély hang jön be, mint egy vékony cincogós ;)
2014. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor beszélek valakivel pl egy tanárral,akkor olyan bizonytalan vagyok,hogy valamit rosszul mondok ki a mély hangommal.
2014. szept. 5. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen mély, dörmögős, férfias hangom van, bár külsőre én is kisfiús vagyok, ennek ellenére csak egy felnőtt nő mondta csak nekem, hogy kellemes, férfias hangom van, azt is anyámnak. Mondjuk én ronda fiú is vagyok külsőre.
2014. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. A párom is mély hangú és imádom - különösen, mikor meg van fázva, mert akkor tovább mélyül... persze, ápolom szorgosan, gyógyuljon meg, de az a pár nap "zene füleimnek".


Amúgy velem kicsit másabb hangon beszél, ezt megfigyeltem. Neki nem tűnik fel, de mikor mással társalog, változik a hangja. :)

2014. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!