Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, megmagyaráznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, megmagyaráznátok ezt, ti tettek már ilyet?

Figyelt kérdés

Ismertetek olyan lányt, akivel el tudtatok volna képzelni kapcsolatot, szerettétek is akár, de valamilyen oknál fogva nem lehettetek együtt, (pl. a lány nem akarta, távolság, stb..) és akármennyire is szerettétek, inkább megszakítottátok vele a kapcsolatot?

Vagy ha egy férfi igazán szeret egy nőt, akkor nem akarja elfelejteni, megszakítani vele a kapcsolatot? Avagy inkább elengedi?

Ha igen, mennyi ideje nem tudod elfelejteni?


2014. szept. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Privit irsz mesélek. Igen volt.
2014. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen volt!

És önzőség miatt szakitottam meg vele a kapcsolatot (nem akartam hogy fájjon)

A távolság volt az ok

2014. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem többször volt olyan ismerkedéskor, hogy tök jó volt minden, aztán amikor elhívtam a csajt, akkor lelépett, és otthagyott, mint kutya a ... Most van egy lány, ő nagyon a szívemhez nőtt, és úgy érzem, egész életemben kb. hasonlót kerestem, de fiatalabb, ezért nem tudom, bevalljam-e, gondolkoztam már azon is, hogy elmondom neki a dolgokat, aztán eltűnök.
2014. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem,és nem is lesz ilyen soha!

Ha valakit igazán szeretek,akkor azt soha a büdös életbe nem engedem el.Magamhoz láncolom,megeszem vacsorára,lerágom a csontját is.

"Ha szereted elengeded"-ez egy new age hagyomány,ezzel akarják megmagyarázni az emberek maguknak,és másoknak is,hogy amit nem kaphatnak meg,az úgy van rendjén. De nem! Ezzel csak a saját gyengeségüket magyarázzák.

2014. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!