Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ezt mondja, de vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ezt mondja, de vajon miért? (már kicsit kezd idegesíteni)?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja rám hogy még túl "kisfiús" az arcom és 2-3 év múlva "helyes, jóképú" pasi leszek. Én azt gondolom, hogy nem akarnak megbántani azzal hgy csúnya vagyok és kitalálták ezt a dolgot. Az oszt. társaim is 15 évesek és egyáltalán nem kisfiús az arcuk. Arra is gondoltam már, hogy azárt ilyen "kisfiús" az arcom mert még soha nem dohányoztam és nem ittam(oszt. társaim napi rendszerességel csinálják). Annyira szánalmasnak és magányosnak érzem magam, hogy a legtöbb oszt. társamnak van barátnője engem meg le se sz@r senki. Mindent megtettem ami tőlem telt új ruhák(márkásak), új haj, Iphone 5s(sokan mondták segít a csajozásban de semmi, sz@r az egész). Annyira de annyira szeretnék megfelelni a lányoknak, de ezen már tudok változtatni nekez ez jutott egy sz@r külső. :(


15/F



2014. szept. 5. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért kisfiús az arcod, mert még kisfiú vagy.
2014. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Az oszt. társaim is 15 évesek és egyáltalán nem kisfiús az arcuk"
2014. szept. 5. 20:03
 3/8 anonim válasza:
A legfontosabb hogy szard le azokat akik nem értékelnek! amúgy meg ne legyél elkeseredve, biztos nem vagy ronda egyáltalán, valószínű hogy fiatalabbnak tűnsz a korosztályodnál és ezért mondják ezeket.. én is így voltam pár évvel ezelőtt.. de 3 év alatt rengeteget változtam, mindenki dicsér h szép vagyok stb.. ennek ellenére még mindig 1-2 évvel fiatalabbnak tűnök a korosztályomnál de ez senkit nem zavar ... talán tényleg várnod kell pár évet.. én is így voltam sajnos.. de megérte várakozni ;) :)
2014. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne is csodálkozz,te is csak a mai trend szerint öltözködő ratyi kinézetű páva kisfiú lehetsz,nem nézel ki férfiasan,ezt pedig a onnan következtettem ki,hogy a mai trend szerint öltözködöl.

Nem kell mártírkodni b*szod.

2014. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, az osztálytársaidnak is kisfiús az arcuk. Amikor én anno 15-16 voltam, azt gondoltam magamról/magunkról, hogy mi milyen felnőttek vagyunk már. Most visszatekintve (szintén közel a korhoz) nagyon gyerekesnek hatnak a 15-16 évesek. Azért mondják ezt, mert 2-3 év múlva kevésbé leszel kisfiús. Úgyszintén az osztálytársaid.

21f

2014. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Így látatlanba inkább ne told a pofámba a páwás szarságaid. NEEEM VAGYOK PÁWA GYEREK!!!(gondoltam hgy lesz ilyen, aki nem tudja miről is van szó) :D
2014. szept. 5. 20:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzátenni, hgy prólkoztam a lányoknál elég sokat kedvesen mosojogva, de annyira kifordultak magukból, lenézőek voltak nagyon durva szavakat vágtak hozzám.(nagyon borzasztó élmény volt, még mindig látom magam előtt a lenéző tekinteteket) :(
2014. szept. 5. 20:32
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy nézel ki valójában, de a kisfiús arc nem jelent rosszat, én pl mindig olyanra mondtam, akinek olyan szép kis helyes arca volt, nem pattanásos, nem is olyan markáns, mint egy felnőttnek. nekem akkoriban am is az ilyenek jöttek be. azt nem tudom, milyen lányokkal próbálkoztál, de hülye p.csák lehettek, mert még ha nem is jössz be nekik, meg lehet azt mondani rendesen is. ne add fel a reményt, találsz majd egy rendes lányt, te csak maradj kedves és rendes.
2014. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!