Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az életben mindenki visszakapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben mindenki visszakapja a magáét amit okozott?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy srác akiért odavoltam, tudott is róla, de ő is csak kihasznált volna, amúgy csak sz*rt rám. Aztán hónapokig nem beszéltünk, összevesztünk csúnyán. Most meg ő az aki mindig keres, de én már nem vagyok úgy vele mint régen.

Most van egy fiú aki durván kihasznált és megbántott, inkább nem írnám le, hogy mik voltak. Annyira rossz, hogy tehetetlen vagyok, semmit nem tudok csinálni. Remélem visszakapja valahogy.


2014. aug. 26. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
NEM! Nézd meg a cigókat, meg a politikusaokat, és a maffiózó vállalkozókat...embereket/családokat, akár ezreket vagy egy egész országot tesznek tönkre és halálukig élnek mint hal a vízben. Az élet k**rvára igazságtalan, ezt jól jegyezd meg!
2014. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,a rosszak èlnek tovább is...
2014. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a karmában, reménykedj benne.
2014. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Valahogy".... Valahogy visszakap valami rosszat sok esetben, de az a szomorú tény, hogy nem ugyanakkora mértékben kapja vissza és általában teljesen más formában...
2014. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vissza.
2014. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem, én senkinek nem szoktam rosszat kívánni.
2014. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, h visszakapja-e, nem szabad hagyni, h kihasználjanak, bár nemtom, h ez milyen formában történt.
2014. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!