Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolt egy nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolt egy nő és emiatt összeomlott az életem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokaknak abszurd lesz a történetem, de sajnos ez számomra a véres valóság ami tönkretette az életem.


Egy hónapja egy munkahelyi társasággal elmentem bulizni, akiket még nem igazán ismertem.

Tudtam, hogy az egyik csajnak, aki lent lesz tetszem, de világossá tettem számára, hogy nekem csak a barátnőm létezik.


Nos ahogy lenni szokott iszogatunk beszélgettünk és én indokolatlanul furcsán éreztem magam, majd a társaságot felhívta az ominózus csaj a lakására ahová a többiek unszolására én is igent mondtam.


Majd az ottani első ital után megszűnt minden kontrolom egyszerűen csak szaggatott képeket láttam, mint egy drogos és nem voltam ura a testemnek ez pedig 4 sör után nem lehetséges.


Na a csaj ilyen állapotban bevonszolt a szobájába levetkőztettet és rámvetette magát és én nem tudtam mit tenni.


Másnap mire kijózanodtam tisztázni akartam vele, hogy én ezt nem akartam erre képeket küldött a barátnőmnek, aki kidobott és a csaj a munkahelyről is ki akar dobatni.


Mit tehetnék a rendőröknek és a csajomnak hiába mondom, hogy bedrogozott nem hisznek nekem a zsaruk egyenesen kiröhögnek.


Nem tudok így élni.



2014. febr. 13. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha ez igaz jónagy s**rba keveredtél:s
2014. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Zacher Gáborhoz fordulj, az ilyen ügyekben, hogy milyen drog stb ő a szakértő.Ha egy szakértő véleményt viszel, akkor már kénytelen foglalkozni a Rendőrség is veled.:)
2014. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ha azt egy férfi csinálja egy nővel amit ő velem rögtön kap 10 évet, engem kiröhögnek a szerelmem meg elhagy.


Nem tudom ezt megemészteni......

2014. febr. 13. 19:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Próbáld magad túltenni ezen. Sok nővel megtörténik ez, és ők is talpra állnak, ne hagyd el magad. Ha a barátnőd nem hisz neked, nincs bizalom, ami egy kapcsolat alapja.
2014. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha nagyon be voltál nyomva akkor kétlem hogy feláll, főleg ha nem kívánod a nőt.
2014. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez az ötös, hogy csak 4 sört ittam ettől nem szabadna benyomnom.


Holnap elmegyek valamilyen drogtesztre, hátha ott ki tudják mutatni, hogy valamit itattak velem.

2014. febr. 13. 19:33
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha a barátnőd nem hisz neked, és a bajban kidob, akkor ennyit is ér.
2014. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kap 10 évet. 10 megerőszakolt nőből, 9 nő, haza megy , beáll a tus alá , jó alaposan lemossa a szennyet magáról, nem tesz feljelentést, ápolgatja a lelkét, úgy hogy ne lássa senki. És mint mindenki más, próbálja élni az életét, az idő múlásával , csak néha eszébe jut " na most tenné ugyan ezt velem "
2014. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Partyba(gruppy) voltál? Mert egy ilyen társaságról hallottam már, szintén egy pasi mesélte 2000 körül.
2014. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak a csaj volt és a egy barátnője, aki csinált pár képet.
2014. febr. 13. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!