Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell egy régebben megerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy régebben megerőszakolt lányt visszautasítani?

Figyelt kérdés
Elvileg én lennék az első, miután az történt vele és nem akarom még jobban elásni szegényt, de nem az esetem.
2014. márc. 26. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek mentél bele rgy kicsikét is komolyabb dologba?
2014. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy még nem vagy kész egy kapcsolatra.Ennyi.
2014. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Necces. A visszautasítást lehet kíméletesen, de is bántó, akárhogy csinálod. Őszintén, és tényleg gyengéden közöld vele.
2014. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mentem. Érdeklődik irántam, de ez nem kölcsönös. Nem mondtam még semmit, mert nem akartam megbántani.
2014. márc. 26. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem add be a derekad. Neki is szer lehet, hogy ha nem akarják őt.

Vagy küldd hozzám :)

2014. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kicsit szemét dolog lesz amit tanácsolok de én a helyedbe azt tenném hogy elmondanám neki hogy tetszik egy másik lány és mivel őt nagyon kedveled szeretnéd kikérni a véleményét hogy miben változz mert egy öszinte barát véleménye sokat számít. Ezzel jelzed neki hogy csak barátként tekintesz rá és nem akarsz többet.

24/F

2014. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudjátok azért nehéz ez nekem, mert amikor az az eset történt, ő majdnem öngyilkos lett. Nem tudhatom, hogy ez mekkora csalódás lesz neki, mert ha nagy és ezért kárt tesz magában az az én lelkemen fog száradni. Gyorsan is kell döntenem, szóval sehogy sem jó ez.
2014. márc. 26. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy a te lelkeden száradna akármit is tesz. Az ő - hülye - döntése miatt nem felelsz.

De talán ha segíteni akarsz neki, akkor annyit megtehetsz, hogy találkozgattok, elbeszélgettek, előre semmit nem ígérsz, és majd meglátjátok mi lesz.

Az is lehet, hogy megtetszik megkedveled és ő is téged.

2014. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!