Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a gondolat?

Figyelt kérdés
Engem ha visszautasít vagy elküld egy lány, akkor mindig rám jön egy bosszúállási vágy, hogy zaklatnom kell és neki is fájdalmat kell okoznom ezzel.
2010. jan. 18. 09:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
fordulj orvoshoz nem vicc.
2010. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De én gyűlölöm, ha valaki visszautasít pláne akkor, ha kedves vagyok vele.
2010. jan. 18. 09:09
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
tényleg menj el orvoshoz!!pszichológushoz!! még ma!! ez sem vicc!!
2010. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az élet, nem tetszhetsz mindenkinek. ezért nem kell egy másik ember életére törni. foglalkozz vmi értelmesebbel.
2010. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Normális, mert megbántott és vissza akarsz vágni, de ne tedd! Nem éri meg!

Ilyenkor gondolj arra, hogyha egy számodra nem szimpatikus lány közeledne kedvesen és nemet mondanál neki, na ez nekik is ilyen helyzet lehet.

2010. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Bennem mindig megvolt ez a bosszúállási vágy.
2010. jan. 18. 09:22
 7/21 anonim ***** válasza:

És, ha bosszút állsz rajta, akkor jobban érzed magad?

Engem is hányszor, de hányszor visszautasítottak, mégsem csináltam belőle tragédiát...Talán 1 alkalommal mégis, de annak nagyon jó oka volt!És megérdemelte, mert elhitette velem, hogy mennyire odáig van értem és együtt akar élni velem, aztán 180 fokot fordult, nekem pedig leesett a tantusz, hogy egy korábbi vélt sérelme miatt szemétkedett velem, cserébe egy picikét kib@asztam vele...De legalább rájött, hogy nem volt jó ötlet ujjat húzni velem...

Azóta szerencsére nem kellett vele beszélgetnem...

2010. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ezzel ,hogy sérelem gyülemlik fel benned,feltehetőleg azt fogod csinálni,hogyha egy lány aki nagyon szerelmes lesz beléd,te meg csak mondjuk félig akkor játszadozni kezdesz vele és a végén ki fogsz vele orbitálisan ba.szni,azért mert veled is ezt csinálták,na ez egyrészből tapasztalat,meg ismerősnél is volt ilyen.
2010. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem tennék nem szeretek mással kib@szni.
2010. jan. 18. 09:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális ez a gondolat. Nem bírod a kudarcot. Pedig ez mindenkinek kijut, és képzeld el a világot, ha mindenki minden visszautasítás után bosszút állna. Hát gáz lenne. Nem kell mellre szívni, mert lehet hogy csak tényleg annyi, hogy nem vagy az esete, és akkor az a fair, ha az elején megmondja. Valószínű, hogy önérékelési problémáid vannak, és ezért veszed ezt ilyen komolyan. Tényleg érdemes lenne pszichológushoz fordulni, tud segíteni.
2010. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!