Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj, éget viszket! Micsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj, éget viszket! Micsináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves lány vagyok és van egy olyan problémám ,hogy az egész nemi szervem éget,fáj,viszket!Tudom,hogy fertőzés lehet gondolom a tampontól de nem tudom mit csináljak.Anyumnak már szóltam de igazából nem vagyok jó viszonyba neki állt velem üvöltözni,hogy az én hibám meg is érdemlem mert,hogy ő előre megmondta,hogy csak betétet használjak.Kedves anyukám nem érti meg,hogy olyan erős vérzésem van néha,hogy egy egyszerű betét nem elég!!A lényeg,hogy segíteni nekem nem fog ezt biztosra tudom lese szarja,hogy mi van velem .Szeretnék egyedül elmenni nőgyógyászhoz.Vagyis nem szeretnék de muszáj lesz.De az a baj nem tudom ,hol keressem meg egyáltalán fogadnak e engem .Előtte kel időpontot kérni??Még soha nem voltam nőgyógyásznál. :(

2014. szept. 6. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat főbe kéne lőni!
2014. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:

a körzeti dokit keresd fel ,ö segíteni fog

vagy menj be a kórházba ahová tartozol és ott kérj segítséget

papírjaidat vidd magaddal

2014. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán szűz vagy? ha csóknál több volt fiúval már nem biztos, hogy a tampon hibája...
2014. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hüvely gombád van és nem biztos, hogy a tampontól, ez bármitől kialakulhat, akár egy hosszú antibiotikum kúra után, vagy fogamzásgátló tablettától, de elkaphattad fürdőben, bárhol. Próbáld meg gyógyszertárban kaphat Canesten kombi (krém+kúp), egyszer nekem is volt ilyen és elmúlt tőle 3 nap alatt. Ha ez sem segít, akkor igen, nőgyógyászhoz kell menned. Valószínű időpontot kell kérni, nem tudom, ahol te laksz, hogy megy ez. Mindenkit fogadnak és a helyi rendelőintézetben keresd. Jobbulást!
2014. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Milyen papírok kellenek?

Anyumnál van minden papír nem tudok vinni magammal semmit se anyám nem adná oda felenne háborodva,hogy minek akarok orvoshoz menni.

2014. szept. 6. 21:41
 6/15 Orsy070 ***** válasza:
Szia .En azt hiszem tudom mi a problemad:D velem is tortent ilyen . nem lehet hogy huvej gombad van ??En pl strandon kaptam el de lehet a tanponert esetleg nem volt tiszta vagy valami vagy esetleg olyan palival voltal aki fertozot vagy valmihez hozza ertel majd megfogtad a tanpont es arra rakerult . elmesz dokihoz esetleg iras ki erre valamit es ha hatha rendbe jon mas kerdes privaltba valaszolok.
2014. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Személyi, lakcímkártya és TAJ kártya tuti kell. De gondolom, ezek felett nem anyukád rendelkezik, hisz a tiéd és nem vagy már csecsemő.
2014. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz...de elvette ő tárolja és nem tudom,hogy hol...várok max 1-2 hetet ha nem múlik el akkor szolók anyumnak hátha segít...érzem előre megint veszekedés lesz -.-
2014. szept. 6. 21:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezzel ne varj egy ket hetet mert ezt kezelni kell ha nem kezelik feljebb juhat a ferozes es komoly bajod lehet mond meg anyudnak h vigyel el orvoshoz vagy menj el egyedul nogyogyaszhoz a korhazban ahova tartozol ingyen megvizsgalnak es ha te nem kezeled ok is elkaphatjak toled siman a furdoben vagy a wc-n is ugy h ezeket fertotlenitos tisztitoval kell ilyenkor takaritanod es a bugyidat is ilyenkor legalabb 60 fokon kell mosni mert ha nem igy mosod akkor abbol is visszakaphatod es tenyleg menj el dokihoz mert muszaj kezelni huvelykupot es kremet fogsz kapni de lehet h meg szajon at szedheto gyogyszert es ha van partnered lehet ot is kezelni kell es a kezeles utan jo ha hasznalsz huvelyflora visszaallitot ha meg van kerdesed irj
2014. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg anyudnak, hogy adja oda a személyi papírjaidat, ugyanis azt minden embernek magával kell vinnie, bárhová is megy. Mondd azt, hogy igazoltattak valahol és nem volt nálad a személyid, és meg akartak büntetni. Oké, hogy még csak 16 éves vagy, de ha már van személyi igazolványod, annak nálad a helye és a TAJ kártyádnak is. Vagy keresgélj egy kicsit, ha nincs otthon.
2014. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!