Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj, éget viszket! Micsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj, éget viszket! Micsináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves lány vagyok és van egy olyan problémám ,hogy az egész nemi szervem éget,fáj,viszket!Tudom,hogy fertőzés lehet gondolom a tampontól de nem tudom mit csináljak.Anyumnak már szóltam de igazából nem vagyok jó viszonyba neki állt velem üvöltözni,hogy az én hibám meg is érdemlem mert,hogy ő előre megmondta,hogy csak betétet használjak.Kedves anyukám nem érti meg,hogy olyan erős vérzésem van néha,hogy egy egyszerű betét nem elég!!A lényeg,hogy segíteni nekem nem fog ezt biztosra tudom lese szarja,hogy mi van velem .Szeretnék egyedül elmenni nőgyógyászhoz.Vagyis nem szeretnék de muszáj lesz.De az a baj nem tudom ,hol keressem meg egyáltalán fogadnak e engem .Előtte kel időpontot kérni??Még soha nem voltam nőgyógyásznál. :(

2014. szept. 6. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
zsófi te vagy az?
2014. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm mindenkinek.:)remélem számíthatok anyumra ha nem akkor meg így jártam..anyámnak van hüvelygombálya van egy sejtésem,hogy tőle kaptam el -.- igénytelen..
2014. szept. 6. 22:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérni Apud, hogy adja oda az irataidat? Elég annyit mondani, hogy orvoshoz akarsz menni.
2014. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1: Házi orvos --> beutaló --> nőgyógyász. (legegyszerűbb)

2: Nőgyógyászat --> bejelentkezés (személyesen / telefonon) --> megjelenés


Az orvosok azért dolgoznak, hogy segítsenek. Erre felesküdtek. És be is tartják (legtöbben).


Irány a doki!

2014. szept. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tajkártyádra szükséged lesz, azt szerezd meg.
2014. szept. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!