Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne viselkedjek így ezzel a tanárral?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy tanárom, akibe szerelmes voltam 3 évig (talán még most is az vagyok), de nagyon sokat csalódtam benne, rengeteget sírtam miatta, így már eléggé megváltoztak az érzéseim is, néha azt érzem, hogy gyűlölöm. Sajnos ez a viselkedésemen is meglátszik, az első 2 évben sokat mosolyogtam, nagyon szorgalmas és lelkes voltam az óráin, de miután történt elég sok dolog, megutáltam az összes óráját. Általában rá sem nézek, csak ülök és látványosan nem figyelek. Tudom, hogy nem kellene ezt csinálnom, de nem tudok jó képet vágni hozzá, ezen akarok változtatni, hogy közömbös legyek.

Régen kb. minden szünetben ott tébláboltam körülötte, kerestem a társaságát, most meg ha meglátom inkább elfordulok ellenkező irányba, ha tudom, akkor a köszönést is kerülöm. Reggelente megfogadom, hogy kedves, udvarias leszek, de azért közömbös. Mint a többi tanárral. De vele egyszerűen nem megy, pedig tényleg próbálom, de ha meglátom, nagyon durván elkezd dobogni a szívem, elmegy a hangom, azt sem tudom, mit csináljak és csak azt érzem, hogy de utálok vele találkozni, gondolkodni olyankor nem nagyon tudok, mert az agyam is leáll. Mit tehetnék, hogy ez változzon? Legalább utolsó évben szeretnék megint viszonylag jó kapcsolatban lenni vele. Ja, szerintem ő nem tudja, mi a helyzet, abban sem vagyok biztos benne, hogy feltűnik ez neki, lehet, hogy csak azt hiszi, simán bunkó vagyok. Nem tudom...


Köszönöm előre is a segítséget!


2014. szept. 6. 23:11
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg elfelejteni. A tanórákon igyekezz odafigyelni, nem kell vele bunkónak lenned, csak simán viselkedj ugy vele mint a többi tanárral. Egyébként en is szerelmes voltam az egyik tanáromba en is ugyanígy voltam kb. En nem beszéltem vele fölöslegesen, de ha kérdezett akkor válaszoltam, köszönni is köszöntem, de az órán nem voltam aktív.. Ha ez az utolsó eved, akkor meg ezt kibirod. Utánna találsz magadnak egy jo pasit es elfelejted:) sok sikert es ne görcsolj ra a dologra:)
2014. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. szept. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia Kedves kérdező! 17 éves lány vagyok. Én is pontosan ilyen voltam/vagyok,mint te. Kísértetiesen hasonlít a helyzeted az enyémre. Annyi a különbség,hogy ő ettől az évtől nem tanít. Ha gondolod, beszélgethetünk privátban egy kicsit, tanácsokat is adhatunk egymásnak,mert úgy érzem,ebbe beleőrülök. :(
2014. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Köszönöm a tanácsokat! :) Igen, tudom, hogy olyannak kellene lennem, mint a többi tanárral, de nem tudok közömbös lenni. Ezen szeretnék valahogy változtatni. Amúgy jó tudni, hogy más is volt már ilyen helyzetben, és még egyszer köszönöm a válaszodat! :)


Második! Ő 32 éves, én 18 vagyok.


Harmadik! Rendben, írok neked privátban.

2014. szept. 7. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!