Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatalok milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok milyenek lesznek idősen?

Figyelt kérdés
Yolo swag nagyapák? xD De kinevetem majd őket. :D Amúgy ezeknek gyereke se lesz, nemhogy unokájuk. :D
2014. szept. 6. 23:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem akarom megtudni.. és ha ok lesznek a nagyapák milyenek lesznek majd a gyerekek?
2014. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon savanyú a szőlő kedves kérdező
2014. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Yolognai Swagettik lesznek.
2014. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2016-2017 fele esedékes egy új stílus ami még undorítóbb és igénytelenebb mint a Páwa style.
2014. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
sajnos elég ramaty jövőnek nézünk elébe :(
2014. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Azt ne képzeld már, hogy a mostani öregek különbek voltak fiatalként, mint a mostaniak. Ugyanez ment, csak nem swagnek hívták, hanem jampecnek, jampinak.


Én meg már lassan negyven vagyok, de az én korosztályom sem volt ám egy fokkal sem szebb, jobb, értelmesebb, mint a mai tizenévesek -jó nagy tróger is lett a nagyja.


Different generations, same shit.

2014. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Miért lennék másabb idősen, mint fiatalon? Azért mert 5 év alatt annyi izmot pakoltam fel magamra amennyi 2 felnőtt átlagos emberen nincsen, az mitől gáz? Vagy mert szeretem a sportos ruházatot utcára is kivinni, én ebben nem látok kinevetni valót

22F

2014. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

#7

Ritkán látni ekkora attention whore t, gratulálok, férfiként pláne nagy taps jár neked!

2014. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Időnként eljárnak a nosztalgia diszkóba Skrillex-koncertre, délutánonként a Kívánságkosárban Family guy-jeleneteket küldenek egymásnak, a Youtube-csatornájukon pedig kibeszélik egymással, hogy a még 70 évesen is "se veled, se nélküled" kapcsolatban élő ismerőseik már megint veszekedtek valami megcsalás miatt és hogy a mai fiatalok már nem tudják értékelni a jó dolgokat, bezzeg az ő idejükben még micsoda divat volt a kefefrizura, a bokáig letolt nadrág és a teljes testszőrzet-mentesség.
2014. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nekem aztán nem savanyú semmilyen szőlő. Nem vágyom ilyen életre, hogy közutálatnak örvendjek. :D
2014. szept. 7. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!