Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor ott már nem is lesznek...

Akkor ott már nem is lesznek fiatalok?

Figyelt kérdés
Nézegettem véleményeket Balatonfüredről, és mindenki azt mondja, hogy a fiatalok Siófokon vannak. 1 hónapig fogok Füreden dolgozni, és azért jó lenne ismerkedni korombeliekkel (16 éves lány vagyok), de így eléggé elkeserítő a dolog, hogy csendes, idősebbeknek való városnak vallják.

2013. jún. 22. 10:43
 1/3 anonim válasza:

Leírom neked az igazságot: Én kb. 5 éve járok minden nyáron (és télen) Füredre bulizni. Sajnos évről-évre kevesebb fiatal van. Nagyon nehezen pörög fel a buli.

A legendás Club Helka már nem is üzemel.

Először 10 órakor, nagy élet volt lent, később kitolódott 11-re, most van, hogy éjfélkor is csak negyedig vannak a szórakozóhelyek. Szerintem csak nyitóbulikra éri meg odamenni, vagy BeachBallra.

Mindezek fejében 1500-2000 Forint a belépő! Ezt elégelték meg a fiatalok és utaznak inkább 20km-el többet, de akkor komoly buliban vannak.

Siófokkal össze sem lehet hasonlítani. Ott a Petőfi sétányon 20X annyi ember van. Mintha Miamiban lennél kb. 20-30db INGYENES szórakozóhely körül válogathatsz kedvedre. Konkrétan tömegek jönnek ide Pestről és az ország egész területéről.

Na ezért nincs Füreden olyan élet mint régen.

A másik "probléma", hogy nyáron rengeteg elektronikus zenei program van a környéken, szinte minden hétvégére jut valami.

Sound, EFOTT, Utcazene, Beach Fesztivál, Beach Club nyitó, Dexion nyitó, stbstb.

Ez mind-mind szipkázza el az embereket.

2013. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a választ!

Gondolkodtam most sokat.. legfeljebb az lesz, hogy áthajózunk majd hétvégéken Siófokra :)

2013. jún. 22. 15:01
 3/3 anonim válasza:

Szia!

A szórakozásra jobb Siófok és környéke.

2013. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!