Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom boldogtalan. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom boldogtalan. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
A szülei kint élnek angliában. Ő viszont nem érezte jól magát ott a nyáron. Egésznap csak otthon ült. Hazajött miattam meg a suli,barátok és most itt is boldogtalan. Kollégiumban lakik (nálunk nem akart) és szorong meg úgy érzi hontalan. Meg is értem de nagyon rossz látni hogy szenved és mondtam neki menjen vissza de nem szeretne. Próbálom neki a lehető legtöbb szeretetet adni de a családját nem tudom pótolni. Mit tegyek?

2014. szept. 7. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? És te?
2014. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát te csak ennyit tudsz max erősködj h költözzön hozzátok
2014. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő hamarosan 17 én 16
2014. szept. 7. 02:13
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Elég fiatalok vagytok még... Azt mondanám hogy próbáld megtudni hogy mi az ami valójában boldogtalanná teszi és beszéld rá hogy azon mindenhogy változtassatok... 17 évesen azért még rengeteg határ van amivel meg lehet kötve a kezetek de talán ha elmondja hogy pontosan mi bántja akkor tudsz neki segíteni.
2014. szept. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az bántja hogy ott kellett hagyniuk a házat amiben felnőtt. A szülei hiányoznak neki. A kollègiumban nem tudja otthon éretni magát..stb.
2014. szept. 7. 02:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Érezni* elnèzést
2014. szept. 7. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Meddig fognak a szülei Angliában élni? Ha csak pár évig, azt az időt nem kellene boldogtalanul töltenie, hiszen az idő gyorsan elröpül, mint tudjuk. Itthon lakása sincs? A szülei felszámoltak mindent, vagy esetleg kiadták? Miért nem a saját lakásában lakik?
2014. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7!

Örökre.

Itthon nincs lakása (még). Az albérlet drága. De ha mindenigaz a közeljövőben keresnek valamit.

Szerintem nem csak kiadták.:|

2014. szept. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!