Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl fogok tudni ezen lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fogok tudni ezen lépni valaha?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel elég komoly érzelmeink voltak egymás felé, de nem egy helyen lakunk (elég messze egymástól), így nem lehetett köztünk semmi.

Nem régen összekaptunk, valami olyanon, amit már talán nem is lehet helyrehozni. Így arra jutottunk, hogy jobb, ha megpróbáljuk elfelejteni a másikat.

Nekem viszont nem megy. Egyfolytában ő jár a fejemben, mindenkiben őt keresem. Mit tegyek, hogy el tudjam engedni?

18L


2014. szept. 7. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

18 éves vagy. Előtted az élet, igen, túl fogsz rajta lépni. Még friss a dolog, még benned van, de az idő szépen begyógyítja a sebeket, újra kimozdulsz majd a kis vackodból, elkezdesz emberrel találkozni, beszélgetni, majd jön másik, akivel megtaláljátok a közös hangot és majd mást fogsz szeretni, mással akarsz lenni. Ez az élet rendje.

Ha nem lehetne túllépni egy csalódáson, egy kapcsolaton, akkor azért az elég durva lenne. Akkor valószínűleg már kihalt volna az emberiség...

2014. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen!
2014. szept. 7. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is nem mondom töröld fb-ről hanem tiltsd le ne lásd dolgait, meg mindenhonnan ahol ott van. És kezdj túllépni másra gondolni és mást megismerni. És szépen menni fog.:)
2014. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Fb hirfolyamról tiltsd le)
2014. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 18 évesen. Akkor mást választottam, de Őt nem tudtam elfelejteni. Eltelt 13 év, aztán úgy döntöttem, hogy ez már nem állapot, megkeresem és beszélek vele. Találkoztunk, beszélgettünk, elmondtam neki hogy mi a helyzet. Azóta már újra szerelmesek vagyunk egymásba, és együtt tervezzük leélni az életünket.
2014. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!