Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért születtem csúnya fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért születtem csúnya fiúnak, hogy küzdjek, hajtsak az életben, megtanuljam az örök kitartást, az akarat erejét?

Figyelt kérdés
Nagyon rusnya fiúnak születtem,de rájöttem,hogy határt nem ismerő munkával ki lehet hozni valamit ebből a külsőből is,soha nem szabad feladni az edzést.Megmutatom mindenkinek,hogy egy kis 50 kilós szarból is lehet igazi bika,már komoly eredményt értem el,de nincs megállás,aki nem adja fel az megjutalmazza az élet.
2014. szept. 8. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, csak azért, hogy ne legyen jó nőd
2014. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgyis lesz jó nőm,kigyúrt leszek,gazdag,magas vagyok,stílusos...kell több??nem.
2014. szept. 8. 10:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért születtél csúnya fiúnak, mert ilyen a genetikád.
2014. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert az istenek éppen felöntöttek a garatra, és mókás kedvükben voltak, s egyikük így szólott: Teremtsünk egy szánalmas szerencsétlen balféket, csupán szórakozásunk céljából, ki majd interneten siránkozik és rinyál minduntalan, mi és az értelmes emberek pedig jókat mulatunk rajt.
2014. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát az biztos, hogy többet érsz vele ha így állsz hozzá mintha csak szomorodnál a gép előtt....


legalább teszel valamit azért, hogy nőd legyen nem úgy mint a többi anyaszomorító

2014. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy kinek mi a ronda, eléggé változó. Valakinek te vagy az álompasi. ;)

(Remélhetőleg pénz nélkül is.:D)

2014. szept. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amig igy allsz a dolgokhoz, soha nem leszel boldog.
2014. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Azért születtél csúnyának, mert a meiózis első profázisában a crossing over során szerencsétlenül cserélődtek ki a kromoszóma DNS szakaszai. A dolgot a totális véletlen befolyásolja, nem pedig egy magasabb, filozofikus erő, aki életcélt akart neked adni. Sajnálom, de semmi magasztos nincs a csúnyaságban.
2014. szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban is megírták, a csúnyaság nem sorsszerű, hanem véletlen. De én tisztelem a küzdeni akarásodat. Százszor jobb, mint mély önsajnálatban otthon ülni.


Ha agyra sem felejtesz el edzeni, akkor be is jöhet neked az élet.

2014. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is 50 kilós gyerek vagyok, de több dolgom volt már csajokkal, mint sok magas benga sírós tagnak ezen az oldalon is például ezt biztosra állítom
2014. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!