Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassak le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy stácot? (Kicsit bonyolult a történet)

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, ha valamit nem érthetően írnék le, igyekszem érthetően fogalmazni.

Van egy srác, akit már nagyon régen ismerek. Nevezzük X-nek. Kb. két éve, akárhányszor találkozunk, mindig rám mászik és olyanokat mond, hogy szeret, szép vagyok, stb. A baráti társaságunkkal, ha valahová megyünk, mindig megpróbál mellém kerülni. Ezzel semmi baj nem lenne, ha tetszene nekem, de nem tetszik. És akárhogy próbálom megértetni vele a dolgok állását, ő nem adja fel. De még csak nem is ez a legnagyobb problémám, hanem hogy van egy másik fiú (legyen ő Y), aki X-nek nagyon jó barátja. Y-t csak néhány hónapja ismerem, de az első perctől tetszik. Én is tetszem Y-nak, és most hétvégén majdnem meg is csókolt, de aztán mégsem, mert nem akarta megbántani X-et. Ez a helyzet így senkinek sem jó, de X nem áll le, akármit mondok vagy teszek is. Ti mit tennétek?

Én: 16/l, X: 17/f, Y: 15/f


2014. szept. 8. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj akármennyire fáj, közölnöd kell az állásodat X-el és Y-al is. L
2014. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én próbálom, de X sosem adja fel, Y pedig túl őszinte ahoz, hogy a háta mögött járjunk, és nekem se menne. :(
2014. szept. 8. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a szép szóból nem ért akkor.. küld el pic.sába
2014. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
*ahhoz
2014. szept. 8. 16:09
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Hát lassan ott tartok, de nem tudom, tudnék-e ilyet mondani egy barátnak...
2014. szept. 8. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Mond meg neki hogy felszínes vagy és a jobb külsejűt választod ami nem ő.


Ennyi lenne

2014. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy jobban néz ki bármelyikük is. Y-nál érzek valamit, amit X-nél nem.
2014. szept. 8. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan lány létedre nincs sütnivalód, hogyan adjál túl egy neked nem tetsző srácon?!... Ne már! Számtalan női praktika létezik erre.
2014. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először is döntsd el hogy mit akarsz.Ha tényleg akarsz valamit Y-tól,akkor sajnos az X-ment le kell koptatni.Akár haver,akár nem.
2014. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!