Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy nagyon bonyolult és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy nagyon bonyolult és hosszú történet, szeretnék tanácsokat kérni, próbálok röviden, tömören fogalmazni. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 éve megismerkedtem egy internetes, grafikus oldalon egy sráccal, 1 évvel fiatalabb nálam, 200 km-re lakunk egymástól. Ő dolgozik, én egyetemre járok, szóval nem tudtunk elmozdulni a helyünkről hosszabb időre, hogy együtt legyünk, sosem találkoztunk. Nekem voltak közbe barátaim, mármint pasijaim. De ő valahogy mindig ott volt a háttérben, telefonon, neten, smsben tartottuk kapcsolatot folyamatosan, a mai napig. Nem mondom azt, hogy szerelem, mert életembe nem találkoztam vele, de szeretem. Azt hittem az aktuális pasik majd kiverik a fejemből, de egyiknek se sikerült, még a mostaninak se, pedig már 4 hónapja együtt vagyunk, és őt is nagyon szeretem. Minden nap eszembe jut a "plátói szerelmem", nagyon sokat gondolok rá, akár beszélünk, akár nem, egy héten legalább 4x vele álmodok, egyszerűen nem tudok tőle szabadulni. Szerintetek megszűnne ez az érzés, ha végre találkoznánk, és lerendeznénk a dolgokat? Volt, hogy töröltük egymást mindenhonnan, csak hogy ne tudjuk tartani a kapcsolatot, de valamelyikünk sose bírta tovább 2-3 hétnél... 20L
2010. júl. 12. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy találkozót. Élőben majd kiderül, hogy egy tarisznyarák szagú, serpenyőarcú, arrogáns vitéz, aki csak azért lett olyan szép, mert te szebbé varázsoltad magadban...
2010. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh nem, láttam már kamerán, videon, stb. Jól is néz ki, de ez nálam nagyon mellékes.
2010. júl. 12. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:

találkozz vele.az majd megoldja ezt.

tudod,van az a mondás,hogy "mindenkinek arra van ideje amire akarja".

abből csak azt akartam kihozni,hogy neked is biztos van szabadidőd,ha nem is sok,és neki is.

szóval szerintem a találkozás lenne a legjobb megoldás.

2010. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az érzés attól "szűnne meg", ha embernek látnád őt és nem egy eszményképnek. Most nagyon valószínű, hogy gondolatban olyan tulajdonságokat vetítesz rá, amikkel nem rendelkezik, vagy nem olyan mértékben, amilyennek te látod őt. Ez ebben a korban teljesen elfogadható, semmi baj nincs vele.


Az, hogy mennyi együtt töltött idő kell ahhoz, hogy a mostani látvány "mögött" meglásd a valódi embert a maga tényleges tulajdonságaival együtt, egyéni. Fogalmam sincs. Lehet, hogy elég a találkozás, a testi közelség, de az is, hogy éveket kellene együtt élnetek. Ez annyi mindentől függ... Főleg tőled. Mert ezek a te érzéseid, gondolataid.

2010. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintm ez csak barátság :) Igaz h nagyon jó és lehet h te úgy érzed h több mint barátság de ahogy írtad nem vagy biztos benne h szerelem! Sztem ez nem szerelem csupán barátság egy életre szóló barátság... ugyan melyik 2 legjobb barát tudná 1 hónapnál tovább kibirni azt h ne tartsák a kapcsolatot? Sztem egyik se! Megnyugodhatsz én se :) Egy találkoásnak azzért télleg kéne történnie ahol elvállik mit is éreztk egymás iránt... és az h miért nem tudod elfelejteni arra csak az a válasz h nagy a szíved és őt pont a baráti középen helyezted el :)

... az álmok... az álmok csak álmok... az egész nap eseményei(gondolatok, tettek, vágyak vagy félelmek) öszekuszált és felnagyított illuziói :) Az h mit álmodsz rosszat vagy jót vele kapcsolatban az attól függ mit is érzel iránta... ha pl. azt álmodod h ő meggyilkol téged(nekem már előfordult ilyesmi ugyanebben a szituban) akkor csupán annyi történt h félsz a találkozástól... lehet te nem veszed észre de a tudatallattid tudja... ha meg állandóan szerelmes jelenetet álmodsz vele az csak egyet jelent :) muszály találkoznotok h. végre egymásb szerethessetek :P

2010. júl. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig szerelmeset álmodok vele kapcsolatban. Legutóbb ma, hogy találkozunk, megcsókolt. Volt, hogy olyan volt álmomban, mintha már ezer éve együtt lennénk. És hasonlók. Lehet tényleg az lesz a legjobb, ha találkozunk, és az igazi embert fogom magam előtt látni, nem a képet, amit 1 év alatt felépítettem... Köszi!!
2010. júl. 12. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:

ma, hogy találkozunk, megcsókolt


Ha így álltok kár talizni inkább foglald le magad vallós dolokkal mert te csak állmodozol igazából nem szerelmes vagy és ő ezt kihasználja.

2010. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Ez csak az álmomban volt. Igazából, ő azt mondja, szeretné tudni ki vagyok, de fél a találkozástól. Nagyon nincs önbizalma, és ez igaz, rájöttem már egy év alatt. Fél, hogy mit szólnék, ha találkoznánk. Szinte emberek közé sem mer menni, nem jár bulizni, csak dolgozik és otthon "kockul".
2010. júl. 12. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!