Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogamzázgátló szedése mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzázgátló szedése mellett mik a terhesség jelei?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
ha 5x akkora hasad van, mint szokott (kivéve, ha dagi vagy, mert ezesetben csak 2x akkora)
2010. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése mellett is, dacára, hogy ugyanúgy mindig megjön a hormonadagtól, egy terhesség meglátszik a cikluson. Lehet közben folyamatos barnázás, vagy menzesz esetén nagyon enyhe vérzés. ELőfordulhatnak reggeli rosszullétek, hiszen azokat nem hormonok befolyásolják.

Valahogyan mindenképpen jelzi a szervezeted.

2010. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

Fogamzásgátló szedése mellett nem lehetsz terhes (vagy Te vagy az 1 kivétel a millióból, de az meg isteni jel:D), maximum ha nem szeded rendesen vagy valami csökkentette a hatását.

Egyébként a kérdés alapvetően nagyon jó, csak sajnos pontos választ nem fogok tudni adni, nőgyógyászt kéne megkérdezni:D Azért jó kérdés mert, terhesség alatt sok tünetet a hormonváltozások okoznak, és ha az ember befolyásolja valamivel a hormonrendszerét, akkor az elnyomja-e, vagy esetleg megszünteti-e, vagy más hatással van rájuk - esetleg nem is befolyásolja?

Egyébként ha tabletta mellett úgy érzed teherbe eshettél, azonnal hagyd abba a szedést :O:O

De a kérdésre visszatérve: engem is érdekelne, és ha nőgyógyász jár erre, szívesen venném a válaszát:)

2010. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
85%

Szia!

Én fogamzásgátló tabletta szedése mellett estem teherbe /Marvelon/. Először kijött belőlem minden, amit lenyeltem, émelyegtem, a munkahelyemen az ájulás kerülgetett. Akkor már sejtettem valami lehet velem,először b6-ot keztem szedni, és miután nem enyhültek a tünetek, közben pedig a havi vérzésem is inkább barnás színűen jelentkezett, így vettem egy tesztet, ami pozitív lett,ekkor azonnal abbahagytam a gyógyszer szedését. Én beleestem abba az 1%-ba, ami a dobozon van. De nem bánom, van egy csodaszép fiam, aki már tíz éves, és nagyon szeretem.

2010. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A jelek ugyanazok, mint fpgamzásgátló szedése nélkül. Nekem pl. annyira fájt a mellem, hogy nem tudtam ráfeküdni. Úgyhogy nézz utána a tipikus terhesség jeleinek.
2010. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A gyógyszergyári silány minőségű adagoló, és a silány minőségű, viszont drága gyógyszer hatása okozza ezt az effektust, melynek jelei megeggyeznek a terhesség jeleivel. Általában telt-karcsú nőknél jelentkeznek hasonló következmények, melyek a gyors anyagcserére vezethetőek vissza.
2010. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!