Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta? Én most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Én most mit csináljak? Mondjam el neki? Hány év lehet szerintetek 1 lány és 1 fiú között 1 kapcsiban?

Figyelt kérdés
Pénteken szombaton és vasárnap estig az ostálytársnőmnél voltam aki a legjobb barátnőm... szombat este amikor végeztem a fürcsivel és ki akartam menni a fürdőböl a szobába h felöltözzem ott volt az apukája aki a bugyimba verte a... xd nagyon gyorsan visszahajtottam az ajtot és a kulcsjukon néztem végig h mit csinál.. :)) amikor kiment akkor mentem ki felöltözni.. de miért csinálta? tetszem neki? most mit csináljak mondjam el az osztálytáramnak h mit csinált? senkinek nem mertem elmondani.. de egész nap ez járt a fejemben. még sosem gondoltam eddig úgy senkire sem de most h lehet h tetszem neki :))) de van felesége is és sok év van köztünk de akkor is miért csinálta???

2014. szept. 8. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az most mind1 :)
2014. szept. 8. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon fiatal magyarul :)
2014. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de a kérdésekre válaszoljatok már xd
2014. szept. 8. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:

beszélj az apukával :)

Ha ezt csinálta úgyis benned lenne :)



Ha nem akkor megvigasztallak ám :P

2014. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért csinálta, de én felnőtt fejjel soshasem tenném ezt más holmijával.

Gáz van a pasival, akár tetszel neki, akár nem, akár tetszik neked, akár nem. Ez nem vall magas intelligenciára! Ez BUNKÓSÁG.


44F

2014. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

xd


am ha jlo tudom mérnök v valami ilyesmi de nem tudom h most hogyan közeledjek v ne is foglalkozzak vele v h mit csináljak.

2014. szept. 8. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
FELESÉGE VAN, A LEGJOBB BARÁTNŐD APJA!!!! NE KEZDJ VELE SEMMIT!!!! Max a barátnődnek mondd el, ha kellemetlen helyzetbe akarod hozni...
2014. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pénteken megint náluk leszek akor ne csináljak semit sem?
2014. szept. 10. 21:17
 10/10 BulmaSwan ***** válasza:
100%
Ez undorítóan hangzik. Bár ha egy dögös 30-as apuka még megérteném, hogy közeledni akarnál felé. De nem hinném, hogy ilyesmi lenne a helyzet és amúgy is barátnőd rokona/szülei/családtagjai tabu témák ilyen szempontból.
2014. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!