Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyunk képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyunk képesek manapság vonzódni a rusnya lányokhoz?

Figyelt kérdés

Egyre több és több a szűz,magányos srác manapság.Az a baj,hogy nekünk is fontos,hogy jól nézzen ki a csaj,de mi nem vagyunk helyesek.Tehát én megteszek mindent,edzek,igényes vagyok,ápolt,jól öltözöm,ügyelek a külsőmre,de az arc nagyon fontos és ha az nem fogja meg a nőt,veszett ügy:( Aztán sokan siránkozunk,de a baj az,hogy a csúnya,rusnya,igénytelenebb lányok nem jönnek már be senkinek.

Pedig ha megnézem a 40/50-es férfiakat,vagy a kicsit fiatalabbakat,egyiknek sincs szép felesége,csúnya,elhízott szinte mind és nem csak a kor miatt,rengeteg esküvői képet láttam,ahol az ara ugye szépsége teljében volt elvileg,de én egyikre sem tudtam volna úgy tekinteni,hogy na elveszem feleségül.Mi változott meg?Miért lett fontos,hogy szép,formás,divatos legyen a lány?Mert akármit teszek,csak az ilyenekhez vonzódom,egy ilyen tipikus feleség típusú,átlag csajra soha nem állna fel a farkam.Persze van aki szép és rendes,normális,de nagyon kevés.


2014. szept. 8. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Na látod, ezért nem lesz barátnőd. Egyébként pont azért, amiért a szép lányoknak meg ti nem kelletek.

(UI: Azért is, mert szét van az emberek agya manipulálva.)

2014. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy más számított akkoriban szépnek?
2014. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs veluk bajom,de nem all fel a farkam egyikre sem.Felesleges belemenni kapcsolatba.
2014. szept. 8. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

A férfiak többsége megelégedett lenne egy átlagos (azért nem duci) nővel.


Viszont a nőknek elkepeszto igényeik vannak manapság.


Nincs olyan hogy átlagos fiú! Átlagos már = selejt


Jó = trendi,sportos vagy 2 méter vékony

2014. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert kilencven százalékban a látásunkra hagyatkozunk. Egy. Kettő, ösztönös cucc. Aki szép, nemcsak, hogy elsősorban pozitív személyiségjegyeket társítunk hozzá, hanem potenciális élettársnak is tartjuk. Mármint...akivel minél jobb genetikai állományú utódot hozhatunk létre. Amiről én itt most hápogok, az emberek többségében meg sem fordul. Nem veled van a baj - nyilván a különböző társadalmi normák, kultúra és média is rátesz egy lapáttal, de - alapjából véve "így vagyunk kódolva".
2014. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Mert túlságosan a külsőről szól minden. Mert nem hagyjátok h a belső értékei megszépítsenek egy akár átlagos, akár egy előnytelenebb külsővel rendelkező embert.
2014. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja nem az, hogy feláll-e rá a farkad, azt kangörcsnek nevezik. Amikor ezt majd megérted, lesz csajod. Addig meg nincs rá szükséged.
2014. szept. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!