Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti ismeretlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ismeretlenül milyen belső tulajdonságokat társítatok a duci, és milyeneket a vékony lányokhoz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

semmilyeneket...nem vagyok előítéletes...


de ha látom szépen mosolyogni akkor inkább pozitív belsőt társítok, de ha mondjuk hisztizik akkor negatívot, de lehet csak rossz napja van...ennyiből nem lehet kiismerni...

2014. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fúú-

Háát én már ismertem nagyon gonosz duci lányt is meg vékonyabbat is.

2014. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mohóságot
2014. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A duci lány belseje sok zsírszövetet tartalmaz. Ezzel szemben a vékony lány belsőjében aránylag kevesebb a zsírszövet.


Szintén fontos belső tulajdonság, hogy a duci lánynak az emésztése valószínűleg eltér a vékony lányétól.

2014. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A ducikkal az a tapasztalatom hogy köcsögök másokkal, komplexusaik vannak amiért ők kövérek és másokat csesztetnek, ettől érzik jól magukat. A vékonyaknak meg hogyan a testük sem, az agyuk sem fejlődött ki.

Az átlagos és sportos lányok az igaziak.

2014. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!