Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal akinek nagy eséllyel 1 vagyok a 100ból. Mit csináljak? Hiába reménykedem hogy velem más a helyzet?

Figyelt kérdés
19 éves csendes zárkózott lány vagyok és megismertem egy srácot aki bulizós, lazulós.. összejöttünk és beleszerettem.. de nagyon félek hogy ő csak ilyen lazán veszi a mi kapcsolatunkat is és nem vagyok neki különb az eddigi sok barátnőjénél.. nem tudom hogy deríthetném ki mit érez valójában mert pl. az exeiről semmit nem tudok..
2014. szept. 6. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol és hogy ismerkedtetek meg? Ezekből amúgy nem szokott kapcsolat születni mert nem illetek össze.

Párszor együtt vagytok majd talál egy másik lányt.

2014. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

99% ban az ilyen fiuk nem változnak meg!

De ott az 1% szoval kicsi az esélye de nem lehetetlen :)

2014. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem allj te is ugy a dolgokhoz, hogy ne akarj te se tole semmi komolyat. Amugy meg ne hagyd, hogy kihasznaljon, vedd a kezedbe az iranyitast!
2014. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt lesz dugás aztán sírás. Készülj fel.
2014. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már megvoltál neki, akkor későbánat, eb gondolat.


Ha még nem, akkor jobban teszed ha felveszed a nyúlcipőt és eltünsz a látóköréből és nem fogsz többet ráérni számára.

Magadnak teszel ezzel jót.

2014. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb ha lelépsz már most, vagy később fogsz koppani nem kicsit, és nem egyszer!

Lehet hogy nehéz, átéltem már, de én is bánom hogy nem léptem időben le...

Te tedd meg, amíg nem késő!

2014. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!