Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány (16), akivel interneten tartom a kapcsolatot. Nem tudom már hogyan ismerkedtünk meg, de azóta szinte minden nap beszélünk, csak interneten, mert ő Zalaegerszegi én meg Szegedi. Sokszor nagyon jókat beszélgetünk és elvagyunk, de néha annyira belém tud marni a kis megjegyzéseivel, főleg ha többen beszélgetünk egyszerre, nem tudom miért csinálja. Miért kell azt bántani akivel jóban vagyunk? Tudom nem nagy dolog, de elég rosszul tud esni néha. A másik hogy egyszer jól elvagyunk, egyszer meg azt érzem rajta, hogy unja magát, elege van, menne, rossz kedve van stb. és amikor megkérdezem hogy gond van e sosem kapok normális választ. Amellett, hogy úgy látom sokszor unja magát és nem szeretne velem beszélni, de utána meg ő hív engem beszélgetni stb., szóval nem teljesen értem sokszor mit akar. Miért van szerintetek ez a néha ellenséges viselkedés, ami a semmiből jön? Lehet csak én vagyok a hülye és nem értek az emberekhez, de örülnék ha más is leírná a véleményét erről.

19 F



2014. szept. 8. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
egy lelki szemeteskuka vagy, ideje lenne csajozni... dezt az akárkit felejtsd el
2014. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet így van, de én azt szoktam meg, hogy akivel jóban vagyok az nem szemétkedik direkt velem, eddig nem is nagyon volt rá példa. Elfelejteni meg nem olyan könnyű, ha az lenne már rég nem foglalkoznék vele.
2014. szept. 8. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:

te semmit nem tudsz arról mi könnyű meg mi nem könnyű


növessz egy kis gerincet és ne foglalkozz vele, te ezt kis fityfasz beszélgetés után nem tudod megtenni, akkor én mit szóljak mikor 4 évs kapcsolatom után összeköltözés előtt benyögte a barátnőm, hogy most úgy érzi jobb lenne neki egyedül...


2 hét alatt kb. 5-6 kilót fogytam, de nem hívtam fel, aztán még azóta is együtt vagyunk, de ez már nem lényeg


szal legyen már tartásod, olyan nincs, hogy nehéz... nehéz fél lábbal, fél kézzel felvinni egy cementes zsákot a tetőre, bár még nem próbáltam... csak, hogy érzékeltessem

2014. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kálmix ***** válasza:

TE önkéntes lelki-szemetes vagy. Nyugodtan beszélgess vele, ha ez így neked jó. Ő megspórol egy barátnőt és ... egyet legalább te is XD

Ha meguntad, akkor állj fel nyugodtan a gép elől és kezdj el élni.

2014. szept. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak vele szoktam beszélni, nem csak a gép előtt ülök, csak ő szinte az első ismerősöm, akivel nagyon jóban vagyok, mégis néha meglép ilyeneket. A többi x embertől, akikkel nagyon jóban vagyok és sokat beszélek vagy gép előtt vagy máshol nem szoktam a semmiért hirtelen rosszindulatúak lenni, mert barátok vagyunk/jóban vagyunk. Nekem eddig ez volt a normális. Ha azét vagyok lelki szemeteskuka mert nem esnek jól a rosszindulatú megjegyzések egy "haveromtól", akkor eddig én láttam rosszul a dolgokat. Sok rossz dolog van a világon és az én tudomásom szerint a barátok pont arra vannak, hogy ezeket segítség átvészelni és jól érezzük magunkat együtt, de ezekből a válaszokból látom, hogy én gondoltam rosszul és nyugodtan cseszegessük a haverokat is, hiszen rosszindulatú szar e berek vagyunk, semmi se legyen már jó meg kényelmes, mert az úgy túl egyszerű...
2014. szept. 11. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!