Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom elhinni, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elhinni, de most mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
2011ben összejöttem egy fiúval, másfél évig együtt voltunk aztán szakítottunk, megismertem ezidő alatt a fiú társaságát, de különösebben senkivel sem maradtunk barátok. Az exem legjobb haverjának ezidő alatt barátnője volt, és ennek a kapcsolatnak most nyáron lett vége, tehát több mint 3 éves kapcsi volt. Ezzel a sráccal kb a másfél év alatt beszéltem 3x.. Majd nyáron mikor szakított a csajjal, elkezdett nekem írogatni, aztán már minden nap írt, jelenleg pedig 0-24ben beszélünk. Múltkor elhívott találkozni is, mert hogy "táskát akar venni és segítsek neki". Aztán valamelyik nap este felhívott, meg itt mondogatja hogy össze kellene futni majd megint meg ilyesmi.. Facebookon elég érdekesen célozgat néha bizonyos dolgokra, amikre sokszor nem is tudok mit mondani.. Én nem akarom elhinni hogy ő most tényleg fel akar engem szedni..? De hát az exem legjobb barátja..Ja és azt hogy mi ketten ilyen jóban vagyunk meg hogy taliztunk, kiderült hogy az exem nem is tudja. Most komolyan akar tőlem valamit szerintetek, vagy ez még egy szimpla barátság? habár kétlem mert akkor addig is írkálhatott volna míg barátnője volt.. Ti mit gondoltok?
2014. szept. 7. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

nem akarom elhinni te ilyen hülye vagy?:D


végig fogsz menni az exed barátain?

szakítsd meg vele a kapcsolatot és kész,ha meg bejön akkor ne érdekeljen hogy ki a "barátja",amúgy azok nem voltak barátok,mert a barátok ilyet nem csinálnak

2014. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem dehogy, isten ments hogy végigmenjek rajtuk... épp nem akarok ebbe az egészbe belekeveredni. Egyáltalán nem ilyennek ismertem ezt a srácot, azért is furcsállom ezt az egészet, mert ezt nem gondoltam volna róla.
2014. szept. 8. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bejön járj vele :D nem rajtad múlik majd az exed, mármint vegulis nem te hajtottal ra, szoval ha meg is szakad a kapcsolat köztük magának köszönheti :D
2014. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

óóóh senki nem olyan amilyennek mutatja magát


beszélgess el az exeddel a barátjáról,ha vagytok beszélő viszonyban

2014. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyunk beszélő viszonyban, de ha abban lennénk sem említeném neki, mert egy idegbeteg vadállat, aki 1 évig lelki terrorban tartott engem, meg ha megtudná hogy jóban vagyok a haverjával már megverte volna őt vagy 2x biztos, mert nem bírja elfogadni azóta sem hogy szakítottam vele...
2014. szept. 8. 00:22
 6/6 anonim ***** válasza:

"táskát akar venni és segítsek neki"


Ezt a hülye csajozós dumát, tuti itt a gyakorin adta neki valaki a tanácsot. :D

2014. szept. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!