Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki szeret normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szurikáta85 kérdése:

Ki az aki szeret normális kereteken belül meztelen lenni, nudizni? Aki ráérzett arra milyen kellemes - ahol lehet, tehát nem beteg exhibicionisták- meztelenül lenni erdőben, természetben, lakásban.

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 09:21
1 2
 11/20 norbyka28 ***** válasza:
100%
Szia én is inkább itthon vagyok meztelenül de nem mindig egyedül van egy pár lány barátom akit nem zavarja és így jó nekem
2014. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol, ahol csak tehetem.
2014. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal kulturáltabb, mint egy ruhás strand, elsősorban nekem ezért jön be.

24L

2014. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz. Talán akik annyira megbékéltek saját külalakjukkal, hogy nem takargatják szégyenkezve, azok másokat is képesek elfogadni, tolerálni. És emiatt tényleg kevésbé bunkók, mint azok, akik azt hiszik jópofaság kiröhögni másokat bármi miatt.
2014. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
66%
Normális keretek között ugye arra gondolsz, aki nem állítgatja a farkát egy bányatónál? :)
2014. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Szeretek meztelenkedni. Sajnos nem mindíg tudok. Az érzés különleges. Csak ajánlani tudom minden helyesen gondolkodónak.
2014. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is! Ha lehetne mindig meztelen lennék. 40+/N
2015. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mooti ***** válasza:
83%

Sziasztok

Én is amikor csak tehetem textil mentesen vagyok.

Felszabadító érzés, hogy semmi sincs rajtunk. Ha tehetném soha nem öltöznék fel, de sajnos nagyon prűdök az emberek többsége illetve azonnal negatívumot keresnek a meztelenség hallatán. Pedig nincs abban semmi. Aki meg kukkoló, pervezt stb az mindig is az fog maradni. Ha lehetne meztelenül élni, járni kelni, akkor előbb ki lehetne szűrni őket a pedofilokkal együtt.

Az is igaz, ha egy szelép nő kiteszi amilye van az általában oke, ha egy átlagnál rosszab kinéző vagy netalántán egy férfi tesz ilyet azt azonnal megszólják.

Amerikában van olyan tartomány ahol a nők lehetnek akár közterületen is meztelenül.

2021. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
#18: És miért csak a nők? Ez nem nemi diszkrimináció?
2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mooti ***** válasza:
Igen az, ez Amerika
2021. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!