Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális dolog, hogy meztelen...

Normális dolog, hogy meztelen képet kér?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiuval aki nem az a visszahuzodo fajta. Kuldott magarol kepet,amin az arca latszik o is mondta, hogy kuldjek neki kepet, de ne ruhasat. Irtam, hogy akkor ruha helkulit ne is kuldjek? Ne..mondta. Aztan amikor kicsit felhaborodtam es irtam neki, hogy azt gondoltam rola,hogy normalis..zokon vette,hogy marpedig o normalis. Ki kene akadnom ezen, vagy termeszetes dolog mar ma az ilyen? Esetleg azt teszteli, hogy konnyuveru lany vagyok e? Vagy szimplan ennyire bunko,esetleg csak egy ejszakat akarna? O 18eves en 17

2014. jan. 30. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak szexet akar :)
2014. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Beteg, sose kérek meztelen képet lányokról, örülök ha ruhásat küldenek, meg hogy egyáltalán magukról küldik. :)

Had vegye zokon.

20/f.

2014. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Soha senkinek ne adj olyan képet magadról, amit más nem láthatna!!! Ezt vedd nagyon komolyan!!!
2014. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

kiakarja rá verni. Aztán megmutatni a haverjainak h ezt a csajt fogja d.ugni, esetleg h ők is verjék rá...

Szóval ne küldj neki, és ne is nagyon vedd komolyan...

2014. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor lehet kérni, vagyis jobban mondva csinálni, ha már régebb óta valakivel vagyok.

Így csak recsizni akar rád, aztán majd dugni, nem szeretni.

A visszahúzódó emberek se értékesebbek csak azért, mert ők a visszahúzódóak, én meg a közvetlenebb.

2014. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

NEM NORMÁLIS!!!

A minimum, hogy nem küldesz képet, de a legjobb lenne, ha egyrészt elküldenéd a jó édes anyukájába, másrészt megszakítanál vele minden kapcsolatot.

És ne legyenek illúzióid, ostoba r*b*ncnak tart téged (meg gondolom minden lányt), és aszerint is kezel.

2014. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eszem agaban sem volt kuldeni es nem is fogok..nem vagyok r*banc..de amugy facebookon beszelunk,meg en ot lattam is mar eloben,csak o nem engem. Van egy kis remeny bennem, hogy nem csak dugni akar..de a valaszaitok alapjan ugy latom, hogy erre keves esely van:s
2014. jan. 30. 16:26
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
A 16:17-es vagyok. Akkor se adj meztelen képet egy fiúnak sem, ha már évek óta együtt vagytok, mert van rá esély, hogy visszaél vele, ha esetleg összevesztek!!!
2014. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy eszem agaban sincs. Ha lesz fium az ugyis lat mesztelenul,minek kene neki kep. Szoval ugy sem adok.
2014. jan. 30. 16:34
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értem, miért van erre szüksége valakinek, aki komolyabbat akar. De igaz lehet. Nem tudhatod, mit kezdene vele, ha később szakítanátok...
2014. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!